3x motorový filter a 3x metličky pre robotický vysávač I-Robot Roomba 500 serie MRK01

3x motorový filter a 3x metličky pre robotický vysávač I-Robot Roomba serie 500 Udržujte svoj iRobot Roomba v prevádzke na maximálnom výkone!... viac informácií »
3x motorový filter a 3x metličky pre robotický vysávač
3x motorový filter a 3x metličky pre robotický vysávač I-Robot Roomba serie 500 Udržujte svoj iRobot Roomba v prevádzke na maximálnom výkone!...

3x motorový filter a 3x metličky pre robotický vysávač I-Robot Roomba serie 500
Udržujte svoj iRobot Roomba v prevádzke na maximálnom výkone! Pravidelnou výmenou bočných kefiek dosiahnete maximálnej účinnosti vysávania pozdĺžne okrajov miestnosti a ich kútov. Zároveň zaistíte maximálne kvalitný výstupný vzduch z Vášho vysávača. Veľmi obľúbený tovar 3x motorový filter a 3x metličky pre robotický vysávač I-Robot Roomba 500 serie MRK01 máte možnosť dostať ľahko tu na našich stránkach v známej rubrike hubice a kefy k vysávačom. Teraz nájdete úplne nové výrobky v spomínanej rubrike v zľave! Naša ponuka je široká, mrknite na ďalšie vybrané kúsky od výrobcu Menalux. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento unikátny tovar 3x motorový filter a 3x metličky pre robotický vysávač I-Robot Roomba 500 serie MRK01 od známej kvalitnej značky Menalux máte možnosť zaobstarať na našich stránkach teraz práve za skvelú cenu! V súčasnosti za 16 EUR.