Pre suchú a voňajúcu obuv - na každodenné použitie, po športe i bežnej chôdzi.V balení nájdete dva textilné vrecká na vloženie do páru ubuvi.... viac informácií »
Značka: Jolly
8,06 EUR
Overiť dostupnosť »
Pre suchú a voňajúcu obuv - na každodenné použitie, po športe i bežnej chôdzi.V balení nájdete dva textilné vrecká na vloženie do páru ubuvi....

Pre suchú a voňajúcu obuv – na každodenné použitie, po športe i bežnej chôdzi.V balení nájdete dva textilné vrecká na vloženie do páru ubuvi. Už žiadne zapáchajúce topánky a botníky, už žiadne plesne a baktérie.
• Pohlcujú pachy• Odstraňujú baktérie a vlhkosť• Príjemne prevonia• Predlžujú životnosť obuvi• Opakované použitie
Ako vrecká do obuvi používať?Vyberte dva vrecká pri ochrannom plastovom obale.Vrecká vložte do obuvi či výstroja.Nechajte pôsobiť cca 4 – 6 hodín.Potom môžete vrecká vybrať a vložiť do plastového uzatvárateľného obalu.Topánky či výstroj budú zbavené pachov, vlhkosti a baktérií a navyše budú príjemne prevoňané!
Balenie obsahuje 2x 100g JOLLY PACKS
SÁČKY DO OBUVI A ŠPORTOVÉ VÝSTROJE JOLLY PACKSodstraňujú nežiaduce pachy, baktérie a vlhkosť. Sú prírodným dezinfikátorom a predlžujú životnosť Vašej obuvi či výstroja. Zloženie: D-limonene a hlinitokremičitý minerál. Uchovávajte mimo dosahu detí. Môže vyvolať alergickú reakciu. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.
Tento vynikajúci produkt máte možnosť dostať ľahko tu a teraz na našom webe v obľúbenej kategórii ekologické čistiace prostriedky. Teraz si môžete vybrať úplne nové produkty v spomínanej kategórii za najnižšiu cenu! U zákazníkov obľúbená značka Jolly predáva skvelé výrobky.! Nakupujte, kým je tovar sladom.

Kvalitný tovar od kvalitnej značky Jolly nájdete v súčasnosti za mimoriadne nízku cenu! Akčné ceny od 8,06 EUR.
Ďalšie produkty z kategórie Ekologické čistiace prostriedky