robot-vysavac.sk

Veľmi obľúbený výrobok od skvelej značky Dyson je možné kúpiť práve teraz v našej ponuke za super cenu. Na našich stránkach za 449 EUR. EAN: 5025155063644
Overiť dostupnosť »
Značka: Dyson
449 EUR

Popis produktu

Oficiální distribuce pro ČR a SR se zajištěním záručního i pozáručního servisu.

Unikátna konštrukciaDyson Supersonic je revolučný fén, ktorý vyvoláva vášne. Je totiž navrhnutý profesionálmi pre tých, ktorý v starostlivosti o vlasy nechcú robiť kompromisy. Konvenčný systém Dyson prevrátil naopak a motor uložil do rukoväti. Zmena ťažiska pozitívne ovplivnila rozloženie hmotnosti aj tvar sušiča. Sušič vlasov Dyson Supersonic™ je dodávaný s magnetickými nástavcami, ktoré sa dajú ľahko meniť. Vďaka ochrannej technológii Heat Shield zostáva povrch nástavcov chladný. Dokonca aj pri stylingu z krátkej vzdialenosti.Fén Dyson Supersonic je poháňaný patentovaným digitálnym motorom Dyson V9. Je to najdokonalejší, najmenší a najľahší digitálny motor, ktorý zatiaľ Dyson predstavil – vyvinutý špeciálne pre tento prístroj. Je až šesťkrát rýchlejší než iné motory bežných sušičov vlasov a váži tretinu ich obvyklej hmotnosti. Okrem toho je digitálny motor Dyson V9 navrhnutý tak, aby bol výkonný a kompaktný. Motor je tak malý, že by mohol byť umiestnený v rukoväti fénu, aby bola zaistená správna rovnováha. 
3 presné nastavenia rýchlosti

rýchle vysúšanie
rovnomerné vysúšanie
styling

4 presné nastavenia teplotyJednoduché prepnutie teploty stlačením tlačidla. Tlačidlo studeného vzduchu na okamžité schladenie tvaru účesu.

100°C rychlé vysúšaniea styling
80°C rovnomerné vysúšanie
60°C jemné vysúšanie
28°C studený vzduch

Dĺžka kábla je 2,7 m, váha prístroja 0,618 kg

Výbava:

Nadstavec proti polietavým vlasom
Ideálny stylingový nadstavec pre hladké, rovné účesy. Skryje polietavé vlasy pod tie dlhšie, vyhladí ich a dodá vášmu účesu lesk a žiarivý vzhľad. Iba vďaka vzduchu.

Hrebeň so širokými zubami
Navrhnutý pre kučeravé vlasy, má široké zuby, ktoré pomáhajú vlasy pri sušení predlžovať alebo vytvárať objem a tvar.

Prepracovaný stylingový koncentrátor
Širší a tenší dizajn vytvára vysokorýchlostný prúd vzduchu, ktorý perfektne tvaruje vlasy. A pretože je vzduch sústredený na jednom mieste, môžete tvarovať jednotlivé sekcie vlasov bez toho, aby ste pocuchali zvyšok účesu.

Prepracovaný difuzér
Zdokonalené rozptyľovanie vzduchu pomáha redukovať krepatenie vlasov a tvarovať vlny a kučery. Vďaka dlhším hrotom máte väčšiu kontrolu nad tvarovaním vlasov a dostanete sa hlbšie do vlasov.

Nový nadstavec na jemné sušenie
Nový šetrný nástavec, ktorý bol navrhnutý tak, aby bol šetrnejší k jemným vlasom a citlivej pokožke hlavy, rozptyľuje vzduch a vytvára jemný, chladnejší prúd vzduchu – a zároveň vlasy rýchlo vysúša.

Studený šok
28 ° C rýchle schladenie pre zafixovanie účesu – jednoduchým stlačením tlačidla na tele prístroja pod vypínačom.