robot-vysavac.sk

Výnimočný a žiadaný produkt od populárneho výrobcu NoName je k dostaniu ešte dnes vo výhodnej akcii. Ceny už od 25,58 EUR.
Overiť dostupnosť »
Značka: NoName
25,58 EUR

Popis produktu

Veľká sada príslušenstva pre robotické vysávače Xiaomi Roborock S7, Xiaomi Roborock S7 Max, Xiaomi Roborock S7 Max, Xiaomi Roborock S7 Max, Xiaomi Roborock S7 Plus, Xiaomi Roborock T7S Plus.
Sada Vám zaistí bezproblémovú prevádzku vysávača najmenej na jeden rok.
Súprava obsahuje:1x hlavná rotačná kefa2x bočná metlička2x filter2x vytierací mop z mikrovlákna
Hlavnú kefu a bočné metličky meňte až dôjde k ich opotrebovaniu / zničeniu.Filtre sa menia podľa odporúčania výrobcu zhruba raz za pol roka.

Ako vyprať mikrovláknový mop?Aby sme mohli mikrovojnové mopy používať čo najdlhšie a udržali ich funkčnosť, musíme dodržiavať základné pravidlá.Mikrovláknové mopy a utierky môžeme prať ako v ruke, tak aj v práčke.
Nikdy nepoužívajte aviváž ani prípravky na bielenie bielizneperte na nízku teplotu (ideálne podľa hodnote uvedenej na mope / utierkeneperte spoločne s prírodnými materiálminepoužívajte žmýkanienepoužívajte sušičku bieliznemikrovlákno nežehlite!
Pranie mopov v rukeToto je najjednoduchšia a najšetrnejšia cesta. Napustite si vlažnú vodu a mop do neho ponorte. Môžete použiť špeciálny prací prostriedok, určený pre mikrovláknové materiály alebo mydlo – napríklad jadrové mydlo s jeleňom.
Silne znečistený mop môžete nechať v roztoku chvíľu odmočiť – zhruba 5 minút. Potom mikrovlákno jemne premiešajte a prepláchnite. Pri silnom znečistení proces opakujeme.
Po vypraní vodu z materiálu vytlačte, nežmýkajte krútením, aby vlákna nepraskali. Pred zavesením na šnúru materiál dôkladne pretrepte. Schnúť ho nechajte pri izbovej teplote, nedávajte na horúce kúrenie ani do sušičky.
Pranie mikrovláknových mopov v práčkeOpäť nepoužívajte pri praní mikrovláknových mopov v práčke žiadne aviváže, bielidlá či zmäkčovače vody. Môžete použiť špeciálny prací prášok na mikrovlákna, alebo mydlové pracie roztoky (napríklad pracie gély Jeleň). Ale môžete prať len v čistej vode, mikrovláknové mopy a utierky vyperiete aj tak.
V práčke neperte naraz výrobky z mikrovlákna so žiadnou ďalšou bielizňou, z ktorej by sa mohli uvoľňovať vlákna – hlavne vynechajte prírodné materiály. Môžete ich prať s inou syntetikou. Pozor na zipsy a suché zipsy. Môžu poškodiť tkaninu.
Nastavte program na jemnú syntetiku alebo vlnu s teplotou do 40 °C. Pri silnom znečistení môžete použiť predpierku. Nepoužívajte žmýkanie, alebo použite najmenšie možné otáčky.
Hneď po dokončení pracieho cyklu mop či utierku roztraste a zaveste na šnúru na uschnutie.