Adaptér hubice z 32 na 28-38 mm

Táto unikátna redukcia Vám umožní pripevniť podlahovú hubicu alebo nadstavec určený na tyče 32 mm, k tyčiam o priemere 28 - 38 mm a to jednoduchým... viac informácií »
Adaptér hubice z  32
Značka: NoName
4 EUR
Overiť dostupnosť »
Táto unikátna redukcia Vám umožní pripevniť podlahovú hubicu alebo nadstavec určený na tyče 32 mm, k tyčiam o priemere 28 - 38 mm a to jednoduchým...

Táto unikátna redukcia Vám umožní pripevniť podlahovú hubicu alebo nadstavec určený na tyče 32 mm, k tyčiam o priemere 28 – 38 mm a to jednoduchým utiahnutím. 
Nedarí sa Vám zakúpiť originálnu hubicu k Vášmu vysávaču, pretože sa už viac nevyrába? Týmto adaptérom pripojíte ku kruhovej tyči Vášho vysávača akúkoľvek hubicu s priemerom 32 mm.  
Tento adaptér má špeciálnu hlavu, jej uťahovaním dochádza k tlaku na gumový závit vo vnútri hlavy a ten sa začne deformovať. Jeho stredná časť je zúžená a stena je tenšia. Práve v tomto mieste dochádza k deformácii a gumový závit priľne na vsunutú vysávačovú tyč a tým ju utesní. Tento jednoduchý princíp zaistí pevné a „vzduchotesné“ spojenie podlahovej hubice a vysávačovej tyče.  
Viac sa o tejto tému môžete dočítať v článku: – Univerzálna hubica – ako to funguje? Lacný tovar Adaptér hubice z 32 na 28-38 mm máte možnosť nakúpiť ľahko tu na webe v známej kategórii hubice a kefy k vysávačom! Získajte výnimočné výrobky vo spomínanej sekcii za super peniaze! Známy výrobca NoName dlhodobo predáva veľmi kvalitný sortiment. A tu je dôkaz!

Tento kvalitný a lacný produkt Adaptér hubice z 32 na 28-38 mm od spoločnosti s výborným menom NoName zoženiete tady za parádnu cenu. V súčasnosti v predaji od 4 EUR.