Alibaba 200 ml – odstraňovač vodou rozpustných škvŕn

Často hľadaný produkt Alibaba 200 ml - odstraňovač vodou rozpustných škvŕn od nášho výrobcu Dr. Schutz ľahko môžete zaobstarať u nás právě za mimoriadne nízku cenu! Momentálne v akcii za 14,97 EUR. EAN: 4001936013375
Alibaba 200 ml -
Značka: Dr. Schutz
14,97 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Širokospektrálny odstraňovač vodou rozpustných škvŕn v praktickom spreji, ktorý je mimoriadne šetrny k farbám a vláknam. Obsahuje špeciálny Anti-Soiling komponenty, ktoré zabraňujú zvýšenému opätovnému ušpineniu koberca.Neobsahuje rozpúšťadla, bielidla ani optické zjasňovače. Má ľahko kyslú pH – hodnotu, preto nespôsobuje zmeny farieb čistených materiálov.
Vhodné pre:Koberce z prírodných vlákien, orientálne koberce (napr. z vlny, hodvábu, kokosu, juty, sisalu).
Použitie:Tekutiny najskôr savou handrou odtupovať, voľné nečistoty vysať. Alibaba nestriekajte na mäkkú savú handričku, ktorá nepúšťa vlákna (napr. na vhodnú handričku z mikrovlákna), a škvrnu touto handričkou smerom od vonkajšieho okraja dovnútra tupovaním rozpustite. Vyvarujte sa silné drenia a koberec nepremáčajte. Rozpustené nečistoty suchou časťou handričky tupovaním odsajte. U odolných škvŕn postup opakujte. Na záver miesto prečistite čistou vodou a následne vysušte. V prípade potreby priložte suchú handričku na čistené miesto, mierne zaťazte a nechajte pôsobiť tak dlho, až bude veľkosť úplne vysatá z materiálu.