Alkalické batérie GP Ultra LR14 (C), 2 ks v balení

Malý alkalický monočlánok špeciálne určený do prístrojov s väčším odberom prúdu. Oproti bežným alkalickým batériám dodá až o 30% viac... viac informácií »
Alkalické batérie GP Ultra
Značka: GP
4,59 EUR
Overiť dostupnosť »
Malý alkalický monočlánok špeciálne určený do prístrojov s väčším odberom prúdu. Oproti bežným alkalickým batériám dodá až o 30% viac...

Malý alkalický monočlánok špeciálne určený do prístrojov s väčším odberom prúdu. Oproti bežným alkalickým batériám dodá až o 30% viac energie.Batéria je v kovovom obale s ochranou proti vytečeniu. Je možné ju skladovať až po dobu 7 rokov.
Ideálna do nástenných hodín a iných spotrebičov s požiadavkou na vysokú výdrž batérie.
Pracovná teplota -20°C až +60 °C.
Batérie sa predávajú len v balení po 2 ks.

Pozor na správne osadenie batérie, hlavne na jej polaritu! Batérie znovu nenabíjajte, nerozoberajte, ani ich nevhadzujte do ohňa. Nepokúšajte sa ich prehĺtať a držte ich mimo dosah detí. Vybité batérie odovzdajte na mieste, ktoré je na to určené (napr. v mieste zakúpenia, v elektro predajniach, v zberných dvoroch…).
Tento kvalitný tovar dá sa zaobstarať bezstarostne tu a teraz na našich stránkach zaradený v rubrike batérie! Teraz si môžete vybrať ďalšie výrobky zo spomínanej sekcie za výhodné peniaze.

Tento obľúbený produkt Alkalické batérie GP Ultra LR14 (C), 2 ks v balení od kvalitnej značky GP možno zohnať tady teraz za výpredajovú cenu. Ponuky už od 4,59 EUR.