robot-vysavac.sk

Alt. vrecká pre Miele FJM červené

Tento výnimočný výrobok Alt. vrecká pre Miele FJM červené od nášho popredného výrobcu Provysavače jednoducho môžete zaobstarať teraz v ponuke vo výhodnej akcii. Práve teraz za 7,35 EUR.
Alt. vrecká pre Miele

Popis produktu

Alternatívne balenie štyroch kusov sáčkov z netkanej textílie s červenou plastovou prírubou pre vysávače Miele FJM.Vrecká sú vybavené plastovou prírubou s hygienickým uzáverom, ktorý použijete pri vybratí vrecka z vysávača po jeho zaplnení. Uzavretím hygienického uzáveru nedôjde k spätnému uvoľneniu nečistôt do ovzdušia. Vrecko s odpadom ukladajte do zmiešaného odpadu.Vhodný pre modely:MIELE séria Compact C2, séria Compact C1 a séria Complete C1S 6000 – S 6999 S6S 4000 – S 4999 S4S 700 – S 799S 500 – S 578S 300i – S 399S 290 – S 299S 241 – S 256i

Výhody vreciek z netkanej textílie:
Vyššia pevnosť –  vrecka sú podstatne pevnejšie, v prípade nasatia kamienkov či ostrejších predmetov, tak nedochádza k ich pretrhnutiu.Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je vysoko náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú.Lepšia filtračná schopnosť – syntetický materiál vrecka do vysávača zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón), a to až o 40% viac oproti papierovému vrecku. Väčší objem – vďaka netkanej textílii sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a nasaje minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko.Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierového vrecka klesá jeho filtračná schopnosť. U vrecka z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tým poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a tak neznižujú účinnosť vysávania.