Alternativná hubica TriActice

Tento veľmi obľúbený tovar Alternativná hubica TriActice originál od výrobcu NoName zoženiete aktuálne za úžasnú cenu. Akčná cena 25,80 EUR. EAN: 8592372655763
Alternativná hubica TriActice
Značka: NoName
25,80 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Neoriginálna prepínateľná podlahová hubica TriActive pre vysávače Philips.
Hubica je špeciálne určená pre vysávače Philips, ktorých rúrka je v mieste zasunutia do hubice vybavená pevným valcovým výstupkom. Rúrka na konci hubice má posuvnú mechanickú hlavu – na vysunutie rúrky z hubice ju musíte mierne zatlačiť, odistí sa tým výstupok na rúrke a diely idú od seba odpojiť. Inak je ich spojenie pevné.Rovnako tak je možné hubicu nasadiť na rúrky s priemerom 35 mm a spojenie je dostatočné a pevné.
Hubica je vybavená dvoma veľkými dištančnými kolieskami.Pri zasunutých kefách je hubica učená na vysývanie kobercov a mäkkých povrchov. Na klznej ploche sú dva modré pásiky na zachytávanie vlasov a nití.Po zošliapnutí mechanického prepínača na hornej strane hubice sa vysunú predné a zadné kefy, spoločne aj s modrými kefami po stranách hubice. V tejto polohe je hubica určená na vysávanie pevných povrchov – parkiet, plávajúcich podláh alebo linolea.