robot-vysavac.sk

Alternatívny filter čističky Dyson HP04/TP04

Úplne jedinečný kus Alternatívny filter čističky Dyson HP04/TP04 od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Provysavače je možné získať ešte dnes za úplne najnižšiu cenu! Vo skvelej akcii za 52,15 EUR.
Alternatívny filter čističky Dyson

Popis produktu

Táto náhradná filtračná jednotka je neoriginálne príslušenstvo pre vašu čističku vzduchu Dyson. Táto jednotka zaisťuje optimálne čistenie vzduchu od prachu, alergénov, zápachu a ďalších nežiaducich látok. Filtračná jednotka sa skladá z dvoch typov filtrov: HEPA filtra a filtra s aktívnym uhlíkom. HEPA filter zachytáva až 99,95% častíc o veľkosti 0,1 mikrónu, vrátane vírusov, baktérií a peľov. Filter s aktívnym uhlíkom absorbuje pachy, dym, prchavé organické látky a oxidy dusíka.
Filtračná jednotka obsahuje:
– HEPA filter (2 ks)- Filter s aktívnym uhlíkom (2ks)
Tieto filtre použijete pre modely čističiek Dyson:
Dyson Pure Humidify+Cool PH01Dyson Pure Humidify+Cool CRYPTOMIC PH02Dyson Pure Hot+Cool™ HP04Dyson Pure Hot+Cool Cryptomic™ HP06Dyson Purifier Hot+Cool™ HP07Dyson Pure Cool™ TP04Dyson Pure Cool Cryptomic™ TP06Dyson Purifier cool autoreact™ TP08Dyson Pure Cool Purifying Fan DP04
Poznámka: Jednotka nie je určená pre modely Dyson Pure Cool (TP00), Dyson Pure Cool Link (TP02), Dyson Pure Hot + Cool (HP00) a Dyson Pure Cool Me (BP01). Ďalej tieto filtre nepoužijete pre rad čističiek „Formaldehyde“ so zlatou spodnou časťou čističky. Použitie bráni SCO filter pri týchto modeloch: PH04, HP09, TP09 a TP07.
Životnosť filtrovFiltre nie je potrebné čistiť ani prať. Pri každodennom používaní po dobu 12 hodín stačí filter s dlhou životnosťou vymeniť po 12 mesiacoch.
Po výmene filtrov je nutné vyresetovať počítadlo na čističke. To môžete urobiť dvoma spôsobmi:
Cez mobilnú aplikáciu Dyson Link. V aplikácii vyberte svoju čističku, potom kliknite na ikonu nastavenia a vyberte možnosť “Resetovať filtre”.Pomocou diaľkového ovládača. Podržte postupne tlačidlá Power a Oscillation po dobu 5 sekúnd. Na displeji čističky sa objaví správa “Filter reset”.
Najčastejšie otázky:Ako poznám, že treba vymeniť filtre?Na displeji čističky sa zobrazí upozornenie o stave filtrov. Môžete tiež sledovať stav filtrov cez mobilnú aplikáciu Dyson Link.
Ako správne vymeniť filtre?Vymeňte filtre podľa návodu v priloženom manuáli, alebo návodu vyššie. Nad popisom nájdete aj video, ktoré ukazuje, ako to urobiť krok za krokom.