robot-vysavac.sk

Alternatívny filter Dyson Pure Hot&Cool HP00

Tento veľmi žiadaný produkt Alternatívny filter Dyson Pure Hot&Cool HP00 od známeho popredného výrobcu Provysavače ľahko zaobstaráte práve tu extra so zľavou! V súčasnosti za cenu 30,41 EUR.
Alternatívny filter Dyson Pure

Popis produktu

Hľadáte lacnejšiu alternatívu k originálnemu filtru pre vašu čističku vzduchu Dyson? Potom by vás mohol zaujímať neoriginálny 360 ° náhradný filter pre čističky vzduchu Dyson.Tento filter je určený pre modely HP00 Pure Hot+Cool a TP02 Pure Cool Link, ktoré vám ponúkajú čistý a príjemný vzduch vo vašej domácnosti.
Neoriginálny 360 ° náhradný filter pre čističky vzduchu Dyson sa skladá z troch vrstiev, ktoré majú podobnú funkciu ako originálny filter.

Prvou vrstvou je ochranný predfilter, ktorý zachytáva hrubé nečistoty a bráni zaneseniu hlavného HEPA filtra.
Druhou vrstvou je hlavný skladaný biely HEPA filter z umelých vlákien, ktorý má za úlohu filtrovať mikroskopické častice.
Treťou vrstvou je výstupný aktívny uhlíkový filter, ktorý má za úlohu absorbovať pachy, dym, prchavé organické látky a oxidy dusíka.

Výhody neoriginálneho 360 ° náhradného filtra pre čističky vzduchu Dyson sú:

Nižšia cena ako originálny filter
Jednoduchá výmena bez nutnosti použitia náradia
Kompatibilný s modelmi HP00 Pure Hot+Cool a TP02 Pure Cool Link

Tento filter nahrádza originálne filtre Dyson s označením Dyson Pure relacement filter DS-968125-05
Filtre je možné použiť na tieto čističky vzduchu:
Dyson Pure Cool Link DP01Dyson Pure Cool Link DP03Dyson Pure Cool Link HP00Dyson Pure Cool Link HP01Dyson Pure Cool Link HP02