Alternatívny skladaný filter do vysávačov BOSCH GAS 35 a 50

Alternatívny náhradný neumývateľný skladaný filter pre priemyslové vysávače Bosch GAS 35l, GAS 35M a GAS 55 M, vhodné aj pre vysávače Kärcher.... viac informácií »
Alternatívny skladaný filter do vysávačov
Značka: AJS
18,93 EUR
Overiť dostupnosť »
Alternatívny náhradný neumývateľný skladaný filter pre priemyslové vysávače Bosch GAS 35l, GAS 35M a GAS 55 M, vhodné aj pre vysávače Kärcher....

Alternatívny náhradný neumývateľný skladaný filter pre priemyslové vysávače Bosch GAS 35l, GAS 35M a GAS 55 M, vhodné aj pre vysávače Kärcher. Ďalšie typy vysávačov nájdete nižšie.
Filter je vložený v pružnom gumovom ráme.Filter sa používa do priemyslových profesionálnych vysávačov schopných vysávať aj vodu. Filter je pre túto činnosť prispôsobený. Pri zanesení filtra je možné ho prečistiť automatickým čistením filtra vo vysávači (pokiaľ túto funkciu váš vysávač má), prípadne je možné čistiť stlačeným vzduchom alebo jemnou kefkou.
Tento výnimočný výrobok Alternatívny skladaný filter do vysávačov BOSCH GAS 35 a 50 je dostupný jednoducho na našich stránkach v populárnej rubrike filtre do vysávačov! Zaobstarajte si akčné produkty z tejto známej kategórie za najnižšiu cenu! U zákazníkov obľúbený výrobca AJS vám predstavuje prvotriedny tovar.

Podarený výrobok Alternatívny skladaný filter do vysávačov BOSCH GAS 35 a 50 originál od výrobcu AJS k dostaniu momentálne na našich stránkach za výhodnú cenu! Lacno za 18,93 EUR.