Antibakteriálne vrecká ETA 960068020 eBAG Antibacterial

Kvalitný a obľúbený produkt môžete dostať bez ťažkostí na stránkach v populárnej rubrike vrecká do vysávačov. Teraz kúpite parádne produkty... viac informácií »
Antibakteriálne vrecká ETA 960068020
Značka: ETA
9,65 EUR
Overiť dostupnosť »
Kvalitný a obľúbený produkt môžete dostať bez ťažkostí na stránkach v populárnej rubrike vrecká do vysávačov. Teraz kúpite parádne produkty...

Kvalitný a obľúbený produkt môžete dostať bez ťažkostí na stránkach v populárnej rubrike vrecká do vysávačov. Teraz kúpite parádne produkty z našej kategórie za výborné peniaze. To ale nie je všetko, nebojte, máme toho viac! Preskúmajte u nás viac vybraných výrobkov od dodávateľa ETA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . Originálne antibakteriálne vrecká ETA eBAG.
Vlastná rada vreciek z netkanej textílie značky ETA. Kvalitná filtrácia doplnená o dve špeciálne vrstvy:

antibakteriálná vrstva – zabraňuje množeniu baktérií
vrstva aktívneho uhlia – pohlcuje nepríjemné pachy a spríjemňuje pocit z vysávania

Obsah vrecka má 4 l. Vrecko je vybavené hygienickým uzáverom pre  jednoduchú a bezpečnú manipuláciu pri výmene zaplneného vrecka. Už nemusíte mať strach z úniku nečistôt mimo vrecko.
Vrecká použijete pre všetky vysávače zhodné s prírubou UniBag č. 11 – široká škála výrobcov.

Výhody vreciek z netkanej textílie:

Vyššia pevnosť – vrecká sú podstatne pevnejšie a nedochádza tak k ich pretrhnutiu v vysatá drobných kamienkov či ostrých predmetov.
Odolnosť pri vysatí vody – vysatá zvyšková tekutina papierové vrecko navlhčí a oslabené miesto je veľmi náchylné k pretrhnutiu. Vrecká z netkané textílie túto vlastnosť eliminuje.
Lepšie filtračné schopnosti – syntetický materiál vreciek do vysávačov zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón) a to až o 40% oproti papierovému vrecku.
Väčší objem – vďaka netkanej textílie sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a pojme minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko.
Dlhšia životnosť – postupným naplňovaním papierových vreciek klesá ich filtračná schopnosť. U vreciek z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tak poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a zároveň neznižujú účinnosť vysávania.

V zľave tento produkt Antibakteriálne vrecká ETA 960068020 eBAG Antibacterial od spoločnosti s výborným menom ETA ľahko zoženiete tu za super cenu! Teraz môžete získať za skvelú cenu 9,65 EUR.