Antivibračná podložka pod práčky a sušičky

Set 4 ks tlmiacich podložiek pod práčky, umývačky a sušičky.Stabilizuje váš spotrebič na mieste zaistí tak zníženie hlučnosti a vibrácií. V... viac informácií »
Antivibračná podložka pod práčky
Značka: NEDIS
6 EUR
Overiť dostupnosť »
Set 4 ks tlmiacich podložiek pod práčky, umývačky a sušičky.Stabilizuje váš spotrebič na mieste zaistí tak zníženie hlučnosti a vibrácií. V...

Set 4 ks tlmiacich podložiek pod práčky, umývačky a sušičky.Stabilizuje váš spotrebič na mieste zaistí tak zníženie hlučnosti a vibrácií.
V prípade potreby možno použiť aj ako stabilizáciu pod sušičky, ktorá je umiestnená na práčke (náhrada drahého medzikusu).Nezabudnite pred použitím antivibračných podložiek spotrebič vyvážiť pomocou nastaviteľných nožičiek.
• Účinne tlmí zvuk a nárazy• Chráni spotrebič Veľa predávaný produkt Antivibračná podložka pod práčky a sušičky môžete získať bezstarostne na stránkach v sekcii prípravky do umývačiek riadu. Teraz si môžete vybrať ešte iné produkty v spomínanej kategórii za úplne najnižšiu cenu! Prichystali sme toho pre vás viac, mrknite tiež na viac skvelého tovaru od dodávateľa NEDIS. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľmi žiadaný produkt Antivibračná podložka pod práčky a sušičky od nášho známeho výrobcu NEDIS zoženiete v súčasnosti v akcii! Výhodne teraz u nás za 6 EUR.