Batéria NiMh CleanMate pre QQ6

Náhradná batéria NiMh CleanMate pre sériu QQ6 Novo je možné prejsť na novší a modernejší typ batérie Li-ion, ktorá má dlhšou životnosť. Je... viac informácií »
Batéria NiMh CleanMate pre
Náhradná batéria NiMh CleanMate pre sériu QQ6 Novo je možné prejsť na novší a modernejší typ batérie Li-ion, ktorá má dlhšou životnosť. Je...

Náhradná batéria NiMh CleanMate pre sériu QQ6
Novo je možné prejsť na novší a modernejší typ batérie Li-ion, ktorá má dlhšou životnosť. Je však ale potrebné vykonať update software, ktorý je možné vykonať len v autorizovanom servise.Tento úkon nie je jednoduchý, nakoľko sa musí váš vysávač demontovať a nahrať software do dvoch čipov. Následne sa musí vysávač otestovať.
Update SW je vykonávaný za poplatok 10€ v prípade, ak nie je vysávač v záruke. (Cena je platná k 1.9.2019).Pokiaľ je vysávač v záruke, je update zadarmo.
Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Batéria NiMh CleanMate pre možno zaobstarať jednoducho tu na našom webe v rubrike dobíjacie základne a adaptéry vysávačov! Vyhľadajte si obľúbené produkty z tejto známej rubriky za super cenu! Máme toho viac, preskúmajte u nás ďalšie skvelé produkty od značky CleanMate. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Batéria NiMh CleanMate pre QQ6 od nášho známeho výrobcu CleanMate jednoducho môžete zaobstarať v našej online ponuke za výborné peniaze. Momentálne k dispozícii za 52 EUR.