Baygard ochrana kobercov

Impregnácia po každom čistení koberca. Odpudzuje nečistoty, stabilizuje vlákno a zamedzuje zašednutie koberca. Zabrání vzniku vyšliapaných... viac informácií »
Baygard ochrana kobercov
Značka: Dr. Schutz
19,39 EUR
Overiť dostupnosť »
Impregnácia po každom čistení koberca. Odpudzuje nečistoty, stabilizuje vlákno a zamedzuje zašednutie koberca. Zabrání vzniku vyšliapaných...

Impregnácia po každom čistení koberca. Odpudzuje nečistoty, stabilizuje vlákno a zamedzuje zašednutie koberca. Zabrání vzniku vyšliapaných cestičiek.
Dá sa použiť na koberce, textilné tapety zo všetkých bežných vlákien (polyamid, polyacryl, polypropylen, polester, vlna, bavlna a ich zmesi).Dá sa použiť aj na dekoratívnu omietku.
Použitie:Baygard nastiekajte rovnomerne do kríža na čistý koberec. Znečistené koberce pred aplikáckiou Baygard dôkladne vysajte výkonným kefovým vysávačom a následne vyčistite extrakčnou mokrou metódou a prípravkom Koncentrát na koberce. Optimálneho obalenia vlákna dosiahnite vtedy, keď Baygard aplikujete na ešte vlhkú kobercovú plochu a vmasírujte ho ľahko do koberca pomocou mäkkej kefky alebo valcového kefového stroja. Po zaschnutí môžete po koberci prejsť.
Upozornenie:Behom práce a po jej dokončení sa postarajte o dobré vyvetranie priestoru. Nevdychujte sprejovú hmlu. Baygard sa nesmie miešať s inými čistiacimi prostriedkami.
Spotreba je cca 25 ml/m2 Veľa žiadaný produkt Baygard ochrana kobercov možno zohnať ešte tu a teraz na našich stránkach v populárnej sekcii špeciálne čistiace prostriedky! Teraz si môžete kúpiť parádne produkty z našej sekcie za priaznivú cenu!

Tento žiadaný produkt Baygard ochrana kobercov od dodávateľa s dlhou históriou Dr. Schutz môžete pohodlne získať aktuálne za výpredajovú cenu. Lacno za cenu 19,39 EUR.