Bočné kefky pre robotické vysávače Neato Botvac D, Connected

Originálne bočné kefky pre robotické vysávače Neato Botvac D, Connected.Bočné kefky pomáhajú vysávaču dosiahnúť hlbšie do rohov, k stenám a tak... viac informácií »
Bočné kefky pre robotické vysávače Neato
Značka: Neato
14,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálne bočné kefky pre robotické vysávače Neato Botvac D, Connected.Bočné kefky pomáhajú vysávaču dosiahnúť hlbšie do rohov, k stenám a tak...

Originálne bočné kefky pre robotické vysávače Neato Botvac D, Connected.Bočné kefky pomáhajú vysávaču dosiahnúť hlbšie do rohov, k stenám a tak zaručia ešte efektívnejšie vyčistenie. Odporúčana výmena je v rozmedzí 6 až 12 mesiacov.
Kompatibilné s modelmi:

Neato Botvac Connected, D5 Connected
Neato Botvac D75, D85
Neato Botvac 70e, 75, 85

Obsah balenia 2 ks Tento akčný a v zľave produkt Bočné kefky pre robotické vysávače Neato Botvac D, Connected je dostupný bezprostredne tu u nás v populárnej kateogrii hubice a kefy k vysávačom! Teraz môžete kúpiť nové produkty z tejto kateógrie za parádnu cenu. U nás ponúkame viac, pozrite sa tiež na viac kúskov značky Neato. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Obľúbený a akčný výrobok Bočné kefky pre robotické vysávače Neato Botvac D, Connected s osvedčenou značkou Neato môžete dostať v našej ponuke vo výpredajové akciu. Cenovo vychádza na 14,99 EUR.