robot-vysavac.sk

BONAIR – čistenie kobercov – kvetinová lúka

Tento výnimočný produkt BONAIR - čistenie kobercov - kvetinová lúka od skvelej značky Jolly nájdete zrovna naozaj výhodne! Práve teraz za cenu 8,66 EUR.
EAN: 8594039821252
BONAIR - čistenie kobercov -
Overiť dostupnosť »
Značka: Jolly
8,66 EUR

Popis produktu

Veľmi účinne odstraňuje nežiadúce pachy od domácich miláčikov.
Patentovaná metóda suchého čistenia na sebe viaže plesne, baktérie a alergény roztočov z kobercov, matracov a čalúnenia. Zároveň odstraňuje škodlivé látky z kobercov a prostredia (napr. Formaldehyd).
Prírodný granulát na seba veľmi účinne viaže alergény a škodlivé látky, ktoré spolu s granulami odstránite behom vysávania. V takto ošetrených priestoroch sa vytvára zdravšie prostredie pre osoby citlivé na alergény roztočov. Po vysatí zabraňuje množeniu mikroorganizmov vo vrecku vysávača a tým napomáha k väčšej účinnosti filtrácie.
Použitie:1. Posypte rovnomerne povrch koberca, matrace alebo čalúnených poťahov.2. Nechajte pôsobiť 10 – 15 minút a potom dôkladne vysajte.3. V prípade, že dôjde k znečisteniu koberca zvieracími exkrementy, zasiahnutú oblasť umyte vodou, vysušte handričkou a zasypte prípravkom. Nechajte pôsobiť 15 minút a granulát vysajte. Následne postup zopakujte.
Odporúčame používať raz za 14 dní.
BONAIR je vhodný na používanie v domácnostiach, školských či zdravotných zariadeniach, kanceláriách, hoteloch a pod.
Neodporúčame používať na mokré povrchy.BONAIR (pevný nosič) je vyrobený zo 100% prírodných látok.Obsah balenia vystačí na ošetrenie približne 70 – 100 m2 plochy.