BONAIR – čistenie kobercov – kvetinová lúka

Veľmi účinne odstraňuje nežiadúce pachy od domácich miláčikov. Patentovaná metóda suchého čistenia na sebe viaže plesne, baktérie a alergény... viac informácií »
BONAIR - čistenie kobercov - kvetinová
Značka: Jolly
8,39 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľmi účinne odstraňuje nežiadúce pachy od domácich miláčikov. Patentovaná metóda suchého čistenia na sebe viaže plesne, baktérie a alergény...

Veľmi účinne odstraňuje nežiadúce pachy od domácich miláčikov.
Patentovaná metóda suchého čistenia na sebe viaže plesne, baktérie a alergény roztočov z kobercov, matracov a čalúnenia. Zároveň odstraňuje škodlivé látky z kobercov a prostredia (napr. Formaldehyd).
Prírodný granulát na seba veľmi účinne viaže alergény a škodlivé látky, ktoré spolu s granulami odstránite behom vysávania. V takto ošetrených priestoroch sa vytvára zdravšie prostredie pre osoby citlivé na alergény roztočov. Po vysatí zabraňuje množeniu mikroorganizmov vo vrecku vysávača a tým napomáha k väčšej účinnosti filtrácie.
Použitie:1. Posypte rovnomerne povrch koberca, matrace alebo čalúnených poťahov.2. Nechajte pôsobiť 10 – 15 minút a potom dôkladne vysajte.3. V prípade, že dôjde k znečisteniu koberca zvieracími exkrementy, zasiahnutú oblasť umyte vodou, vysušte handričkou a zasypte prípravkom. Nechajte pôsobiť 15 minút a granulát vysajte. Následne postup zopakujte.
Odporúčame používať raz za 14 dní.
BONAIR je vhodný na používanie v domácnostiach, školských či zdravotných zariadeniach, kanceláriách, hoteloch a pod.
Neodporúčame používať na mokré povrchy.BONAIR (pevný nosič) je vyrobený zo 100% prírodných látok.Obsah balenia vystačí na ošetrenie približne 70 – 100 m2 plochy.
Exkluzívny kus nájdete teraz tu na webe umiestnený v kategórii špeciálne čistiace prostriedky! Teraz si môžete vybrať ešte podobné produkty v spomínanej sekcii za najnižšiu cenu. To nie je všetko, nebojte, máme toho viac! Preskúmajte u nás viac kúskov od dodávateľa Jolly. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Známa značka Jolly obohatí vás vysoko kvalitné produkty Pozrite so sami!

Tento výnimočný produkt BONAIR - čistenie kobercov - kvetinová lúka od skvelej značky Jolly nájdete zrovna naozaj výhodne! Práve teraz za cenu 8,39 EUR.