Carpetlife prášok na suché čistenie kobercov

Skvelo rozpúšťa nečistoty, na intenzívne čistenie textilných podlahovín. Ideálny na čistenie kobercov chúlostivých na vlhkosť, kusových alebo... viac informácií »
Carpetlife prášok na suché
Značka: Dr. Schutz
14,71 EUR
Overiť dostupnosť »
Skvelo rozpúšťa nečistoty, na intenzívne čistenie textilných podlahovín. Ideálny na čistenie kobercov chúlostivých na vlhkosť, kusových alebo...

Skvelo rozpúšťa nečistoty, na intenzívne čistenie textilných podlahovín. Ideálny na čistenie kobercov chúlostivých na vlhkosť, kusových alebo napínaných kobercov.Vhodné na velúrované koberce všetkých druhov syntetických vlákien do výšky vlasu  mm a pre nízke slučkové koberce.
Granulát na suché čistenie kobercov s vynikajúcimi účinkami na rozpúšťanie nečistôt, na dôkladné a rýchle čistenie častí aj celých plôch kobercov a textilných podlahovín. Je ideálnym na intenzívne čistenie všetkých materiálov, ktoré sú chúlostivé na vlhkosť a pri špeciálných konštrukciách a rôznych spôsoboch kladenie (napr. kusové, napínané, pri použití vodou rozpustných lepidiel a zdvojených podláh). Žiadne zrážanie alebo vlnenie kobercov. Podlaha nie je morká a je behom čistenia pochôdzna. Zabraňuje tak vzniku šedého závoja po čistení a zvyšeniu opätovného ušpinenia koberca. Farebná hĺbka a sviežosť koberca zostane zachovaná. Vďaka optimalizácií rozdelenia veľkosti zrna nevzniká takmer žiadna tvorba prachu. Na použitie v domácnostiach aj pri profesionálnom čistení v objektoch.
Granulát vďaka optimalizácií zrna nevytvára takmer žiadny prach.
Postup použitia:Koberec najprv dôkladne vysajte. Silne znečistené miesta predčistite čističom Fresh-Up 2v1.Po zaschnutí naneste jemnú rovnomernú vrstvu granulátu. Granulát dôkladne zapracujte do koberca v pozdĺžnom alebo priečnom smere.
Po zaschnutí – cca po hodine koberec dôkladne vysajte, ideálne rotačnou turbokefou.Ďalšie informácie nájdete v technickom liste v prílohe.
Spotreba 50 – 75 g/m2, podľa stupňa znečistenia. Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Carpetlife prášok na suché čistenie kobercov možno nakúpiť aktuálne tu u nás v známej kategórii špeciálne čistiace prostriedky! Máme pre vás iné produkty z tejto populárnej sekcie za parádnu cenu! To nie je všetko, u nás ponúkame viac. Preskúmajte u nás tiež ďalší skvelý tovar od dodávateľa Dr. Schutz. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Žiadaný produkt Carpetlife prášok na suché čistenie kobercov od nášho výrobcu Dr. Schutz získate bezpečne online za neuveriteľne nízku cenu. Stojí práve teraz u nás 14,71 EUR.