Chromovaná teleskopická tyč JOLLY T1 pre 32 mm

Už žiadne bolesti chrbátu počas vysávania. Či ste dlhý, alebo nízky, táto tyč sa Vám vždy prispôsobí. Kovová teleskopická tyč pre vysávače s... viac informácií »
Chromovaná teleskopická tyč JOLLY T1 pre
Značka: Jolly
10,50 EUR
Overiť dostupnosť »
Už žiadne bolesti chrbátu počas vysávania. Či ste dlhý, alebo nízky, táto tyč sa Vám vždy prispôsobí. Kovová teleskopická tyč pre vysávače s...

Už žiadne bolesti chrbátu počas vysávania. Či ste dlhý, alebo nízky, táto tyč sa Vám vždy prispôsobí.
Kovová teleskopická tyč pre vysávače s priemerom trubky 32 mm.Zasunutá tyč má dĺžku 560 mm, pri maximálnom roztiahnutí je dĺžka 910 mm.
Akčný produkt Chromovaná teleskopická tyč JOLLY T1 pre 32 mm môžete nakúpiť bezprostredne tu na našich stránkach v rubrike trúbky k vysávačom. Pripravili sme pre vás výnimočné kúsky zo spomínanej sekcie za outletovú cenu. Významný výrobca Jolly pre vás vyrába skvelé výrobky. Nakupujte výhodný u nás! Ale to nie je koniec našej ponuky, u nás ponúkame viac! Máme v ponuke tiež viac skvelého tovaru od dodávateľa Jolly. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľa predávaný produkt Chromovaná teleskopická tyč JOLLY T1 pre 32 mm pochádzajúce od značky Jolly môžete získať v našej online ponuke za super cenu. Teraz zaobstaráte len za 10,50 EUR.