Čierny penový kuželový filter do hrncových vysávačov Rowenta

Kónický neoriginálny filter z čierneho penového materiálu.Penový materiál je prateľný a opakovane použiteľný. Penový filter má rozmery:- sila... viac informácií »
Čierny penový kuželový filter do hrncových
Značka: Jolly
4,17 EUR
Overiť dostupnosť »
Kónický neoriginálny filter z čierneho penového materiálu.Penový materiál je prateľný a opakovane použiteľný. Penový filter má rozmery:- sila...

Kónický neoriginálny filter z čierneho penového materiálu.Penový materiál je prateľný a opakovane použiteľný.
Penový filter má rozmery:- sila materiálu: 10 mm- výška filtra 160 mm- po zložení na plocho je spodný rozmer 150 mm, vrchný 125 mm
Často hľadaný produkt možno zohnať taktiež tu a teraz na našich stránkach umiestnený v rubrike filtre do vysávačov! Teraz môžete nájsť kvalitné kúsky v spomínanej rubrike za skvelú cenu. Vehlasný dodávateľ Jolly vám poskytuje skvelé výrobky. Možno hľadáte niečo iné, máme toho pre vás viac! U nás v ponuke nájdete viac skvelého tovaru od dodávateľa Jolly. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Veľa obľúbený produkt Čierny penový kuželový filter do hrncových vysávačov Rowenta od značky so skvelou reputáciou Jolly môžete získať aktuálne za skvelú cenu! V súčasnosti je k dispozícii za 4,17 EUR.