Čistič Fresh-Up 2v1 na koberce zo syntetických vlákien

Veľmi obľúbený produkt Čistič Fresh-Up 2v1 na koberce zo syntetických vlákien od spoľahlivého výrobcu Dr. Schutz ľahko môžete zohnať na našich stránkach teraz extra výhodne. Aktuálne v akcii za 14,95 EUR. EAN: 4001936012309
Čistič Fresh-Up 2v1 na
Značka: Dr. Schutz
14,95 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Tento špeciálny prípravok v praktickom rozprašovači je vhodný nielen na čistenie kobercov, ale aj poťahových látok zo syntetických vlákien. Nepoužívajte na koberce a látky z prírodných vlákien.
Čerstvá vôňa odstráni nepríjemné pachy z kobercov a čalúnenia – odstráni pachy z cigaretového dymu, potu, zvratkov, moču a pod. Molekuly pachy na sebe naviaže a trvale ich odstráni z okolného vzduchu.Roztok zároveň rozpúšťa nečistoty a škvrny, je ideálnym predčističom pri suchom aj mokrom extrakčnom čistení. Pomôže odstrániť vyšliapané časti koberca a cestičiek po ňom.
Vhodný pre:Textilné podlahoviny a poťahové látky zo syntetických vlákien. Pri použití v rámci intenzívneho čistenia je nutné zohľadniť oblasti použitia jednodtlivých systémov suchého alebo mokrého extrakčného čistenia, popr. čistenia mopom z mikrovlákna. Nie je vhodný pre textilné podlahoviny z prírodných vlákien.
Ako používať:Na odstránenie nepríjemných pachov naneste jemný nástrik zhruba zo vzdialenosti 40 cm a nechajte zaschnúť.
Pri hĺbkovom strojovom čistení najprv koberec dôkladne vysajte (ideálne rotačnou kefou) a následne rovnomerne naneste tento prípravok zo vzdialenosti 70 – 100 cm. Koberec nepremáčajte!
Po krátkom pôsobení vykonajte čistenie strojom (suché alebo mokré).
Spotreba je zhruba 25 ml/m2.
Upozornenie:Pred použitím vyskúšajte odolnosť farieb a materiálu na mieste, ktoré nie je vidieť.Nevdychujte hmlové výpary!