Čistička vzduchu a ventilátor Dyson Pure Cool Link TP02

Kvalitný a lacný produkt Čistička vzduchu a ventilátor Dyson Pure Cool Link TP02 od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Dyson možno získať aktuálne v našej ponuke trvalo výhodne. Teraz môžete mať za 429 EUR. EAN: 5025155024492
Čistička vzduchu a ventilátor Dyson Pure Cool
Značka: Dyson
429 EURDostupnosť: nie je skladom
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Oficiálny partner značky Dyson pre SK.

Získajte k nákupu čističky vzduchu darček zadarmo – náhradnú filtračnú jednotku.
Pri nákupe modelu Dyson TP02 do 3. 4. 2022. Stačí nákup registrovať na webe https://mujdyson.cz/darek-za-nakup. Pre registráciu budete potrebovať účtenku, ktorú nahráte na stránky Dyson. Po tejto registrácii Vám bude filter zaslaný na vašu adresu.

Aplikácia Dyson Link nie je v súčasnej dobe z technických dôvodov dostupná pre Slovenskú republiku.Originálna Čistička vzduchu a ventilátor v jednom s možnosťou pripojenia k aplikácií (Android, iOs), cez ktorú môžete čističku ovládať.Automaticky odstraňuje plyny a 99,95 % škodlivín a alergénov vo vzduchu.

Aplikácia pre smart phony Poskytuje priamu kontrolu nad prostredím, v ktorom sa pohybujete. Vďaka spojeniu s čističkou vzduchu môžete ihneď získať aktuálne data z monitorovanej miestnosti, ako je vlhkosť, teplota a hlavne stav znečistenie ovzdušia. Zároveň môžete svoju čističku vzduchu prostredníctvom aplikácie pohodlne ovládať, nastavovať jej prevádzku vrátane režimu prúdenia vzduchu a kontrolovať aktuálny stav, nech už ste kdekoľvek. Aplikácia je v Českom, Poľskom, Maďarskom a Nemeckom jazyku vrátane Angličtiny.
Kruhový sklenený HEPA filter 
Automaticky odstraňuje plyny a 99,95 % škodlivín a alergénov zo vzduchu. Filtruje zo vzduchu mikroskopické častice, ako sú pele, baktérie a čistočky odumrelej kože a srsti zvierat už od veľkosti 0,1 mikrónu.
Uhlíkový filter k filtrácií škodlivých plynov Silná vrstva grafitových kryštálov impregnovaných tris(hydroxymethyl)aminomethanem zachytáva viac pachov, výparov a plynov ako napríklad formaldehyd.
Filtruje pachy a plyny Vrstva aktívneho uhlíku na filtru zachytáva zo vzduchu potencionálne škodlivé plyny ako sú napríklad výpary farieb a pod.
Celoročné využitie Čistenie vzduchu behom celého roku a v lete navyše funguje aj ako ventilátor, ktorý príjemne osvieži silným prúdom čistého vzduchu.

Technológia Air Multiplier™ Čistička vzduchu Dyson Pure Cool™ využíva technológiu Air Multiplier™ na vytvorenie silného rovnomerného prúdenia vzduchu.
Oscilácia Oscilácia vzduchového prstenca okolo zvislej osy sa aktivujú jednoduchým stlačením tlačidla.Automatický režim kontrolujúci kvalitu vzduchu Kontroluje kvalitu vzduchu v miestnosti a podľa nej automaticky nastavuje prúd vzduchu.
Časovač Čističku vzduchu môžete naprogramovať tak, že sa po uplynutí nastaveného času v rozmedzí 15 minút – 9 hodín automaticky vypne.
Vhodná pre alergikov Čistička vzduchu Dyson Pure Cool™ získala ocenenie Asthma & allergy friendly™ od spoločnosti Allergy Standards Limited.
Jednoduché čistenie Žiadna mriežka alebo lopatky vrtule ventilátoru, ktoré by bolo nutné obtiažne čistiť.

Bezpečnosť Žiadna rýchlo rotujúca vrtuľa ventilátora, ktorá by mohla Vás alebo Vaše dieťa zraniť.

Diaľkový ovládač Slúži k nastaveniu časovača, oscilácií, intenzity prúdenia vzduchu, nočného režimu a automatickému režimu. Zaobalený tvar a magnety vo vnútri umožňujú prakticky odkladať ovládač priamo na vrch spotrebiča.
Plynulá regulácia Na optimálne nastavenie v akomkoľvek prostredí je možá plynulá regulácia prúdenia vzduchu.

Technické parametre

Technológia: Air Multiplier(TM) – príjemný, rovnomerný prúd vzduchu bez poryvov
Intenzita prúdenia vzduchu: plynule nastaviteľná
Maximálny prietok vzduchu: 434 l/s
Hlučnosť: – Ventilácia max: < 62 dB- Ventilácia min: < 35 dB Dĺžka napájacieho káblu: 2,0 m Priemer základne: 19,6 cm Príkon: - Ventilácia max: 56 W- Ventilácia min: 6 W- Standby: <0,5 W Rozmery: 19,6 x 19,6 x 101,8 cm Hmotnosť: 3,67 kg Rozmery v obale: 22 x 22 x 114 cm Hmotnosť v obale: 5,38 kg Testovaný v súlade so smernicou EN1822. Zachytávanie plynov testované podľa normy GB/T18801. V miestnosti s veľkosťou 30 m3 bolo po 60 minutách zachytené 90 % benzénu a 80 % formaldehydu. Aplikácia Dyson Link nie je v súčasnej dobe z technických dôvodov dostupná pre Slovenskú republiku. Tento unikátny produkt možno nakúpiť bezstarostne tu a teraz na našich stránkach v známej sekcii čističky vzduchu a zvlhčovače! Teraz kúpite ešte podobné produkty z tejto známej kategórie za najlepšie ceny! To ale nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac! Máme v ponuke však tiež ďalšie skvelé produkty od výrobcu Dyson. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.