robot-vysavac.sk

Čistička vzduchu a zvlhčovač Dyson Purifier Humidify + Cool Formaldehyde PH04

Veľmi žiadaný kus Čistička vzduchu a zvlhčovač Dyson Purifier Humidify + Cool Formaldehyde PH04 od výrobcu s dlhou históriou Dyson je možné zakúpiť v našej internetovej ponuke za mimoriadne nízku cenu! V súčasnosti za cenu 799 EUR. EAN: 5025155056127
Čistička vzduchu a zvlhčovač Dyson Purifier Humidify + Cool
Overiť dostupnosť »
Značka: Dyson
799 EUR

Popis produktu

Čistička. Zvlhčovač. Ventilátor. Vše v jednom.Automaticky reaguje na znečištění vzduchu.Detekuje a likviduje formaldehyd.Možnost vzdáleného ovládání prostřednictvím aplikace MyDyson.
Rozpoznává znečišťující látky a úroveň vlhkostiČistička vzduchu se zvlhčovačem byla navržena za účelem zlepšení kvality okolního vzduchu. Je vybavena aktivním uhlíkovým filtrem, který neutralizuje plyny, filtrem HEPA H13, který zachytí 99,95 % částic od velikosti 0,1 mikrometru3, a katalytickým filtrem, který dokáže likvidovat formaldehyd. 1 Technologie Air Multiplier™ poté distribuuje zvlhčený a vyčištěný vzduch do celé místnosti2 – a když je potřeba, tak vás i osvěží.

Zlepšete kvalitu vzduchu ve své domácnosti
Znečištění není jen problém venku. Vzduch v běžné domácnosti může být ve skutečnosti více znečištěn než venkovní ovzduší. Navíc suchý vzduch z ústředního topení a klimatizace může ovlivňovat vzduch, který dýcháme. Naštěstí máme řešení pro obojí – po celý rok.

Čističky vzduchu so zvlhčovačom Dyson sú testované nad rámec priemyselných štandardov.
Naše čističky vzduchu so zvlhčovačom testujeme v skúšobnej miestnosti s objemom 81 m³ s deviatimi senzormi, ktoré nepretržite merajú kvalitu vzduchu. Niektorí iní výrobcovia používajú malú skúšobnú komoru s objemom 28,5 m³, iba s jedným senzorom a ventilátorom na dodatočné zvýšenie cirkulácie vzduchu.

Štandardná priemyselná skúšobná komora má iba 28,5 m3. Skúšobná komora Dyson POLAR má 81m³

Obsah balení:

 
Technológia

Automatická detekcia a informácieTri senzory nepretržite monitorujú vzduch – zisťujú prítomnosť znečisťujúcich látok na molekulárnej úrovni av reálnom čase zobrazujú údaje o kvalite vzduchu.
Spotrebič zachytáva plyny a ultrajemné časticeZachytí 99,95 % častíc od veľkosti 0,1 mikrometra.3 V kombinácii s aktívnym uhlíkom odbúrava aj pachy a plyny vrátane prchavých organických látok.
Nepretržite likviduje formaldehydKatalytický filter nepretržite zachytáva a rozkladá molekuly formaldehydu na vodu a CO2. A nie je potrebné ho nikdy meniť.
Presne detekuje formaldehydDoživotný polovodičový snímač detekuje molekuly formaldehydu, ktoré sú 500-krát menšie ako 0,1 mikrometra.
Ničí potenciálne škodlivé baktérieTechnológia Dyson Ultraviolet Cleanse vystavuje každú kvapku vody silnému UV žiareniu s vlnovou dĺžkou 275 nm, aby bolo zvlhčovanie hygienicky čisté.
Plné utesnenie podľa normy HEPA H135Pre zabránenie úniku znečisťujúcich látok späť do ovzdušia je podľa štandardu HEPA H13 utesnený nielen filter, ale aj celá čistička vzduchu so zvlhčovačom.5

Vlastnosti

Vypúšťa vyčistený zvlhčený vzduchTechnológia Air Multiplier™ vypúšťa vyčistený vzduch, ktorý cirkuluje a mieša sa s okolitým vzduchom v miestnosti.
OsviežujeV teplejšom počasí príjemne osvieži silný prúd vyčisteného a zvlhčeného vzduchu.
Skutočné údaje v reálnom časeOvládajte a monitorujte kvalitu vzduchu odkiaľkoľvek pomocou aplikácie MyDyson.8
Auto režimNepretržite monitoruje kvalitu vzduchu a automaticky prispôsobuje jeho prúdenie, čo umožňuje dosiahnuť a udržať najpríjemnejšiu úroveň vlhkosti.
Nepretržité zvlhčovanie vzduchuÚčinný systém riadenia spotreby vody a nádržka na vodu s obsahom takmer štyri litre umožňujú 36 hodín* hygienického zvlhčovania bez nutnosti častého doplňovania.
Nočný režimČistenie a zvlhčovanie vzduchu prebieha za použitia najtichších nastavení so stlmeným displejom. Dĺžku intervalu pre prechod do režimu spánku je možné prednastaviť pomocou časovača v intervaloch od 15 minút do 9 hodín.
Rozptýlený režimOdkloní prúd vzduchu smerom dozadu za čističku vzduchu so zvlhčovačom. Pre čistý zvlhčený vzduch bez prievanu.
Režim Breeze (vánok)Unikátne algoritmy menia prúdenie vzduchu tak, aby napodobňovali osviežujúci vánok.
Ovládanie Jet AxisPrúdenie vzduchu riadi dva oscilátory – môžu pracovať spoločne, alebo každý zvlášť, takže môžete vyberať z rôznych režimov prúdenia vzduchu.
Cyklus hĺbkového čisteniaAktivujte v spotrebiči bezproblémový mesačný cyklus hĺbkového čistenia jednoduchým stlačením tlačidla. Nechajte sa vykonať týmto jednoduchým postupom krok za krokom.
Jednoduchá výmena filtraIntegrovaný systém upozorňovania vám automaticky pripomenie, až bude potrebné vymeniť kombinovaný filter. Ide to rýchlo a ľahko.

Technické parametre

Filtrácia: trojstupňová filtrácia- borosilikátový HEPA-13 filter- aktívny uhlíkový filter- katalytický filter
Technológia zvlhčovania: biostatický odparovač so striebornými vláknami vtkanými do trojrozmernej vzduchovej siete
Technológia: Air Multiplier™ – príjemný, rovnomerný prúd vzduchu bez poryvov
Technológia čistenia vody: Ultraviolet Cleanse Technológia pomocou ultrafialového žiarenia
Intenzita prúdu vzduchu: plynule nastaviteľná
Maximálny prietok vzduchu: 350 l/s
Oscilácia: 45 °, 90 °, režim Vánok, vypnuté
Hlučnosť: 41,5 dB až 61,5 dB podľa zvoleného režimu
Dĺžka napájacieho kábla: 1,8 m
Priemer základne: 31,2 cm
Príkon:- Ventilácia: 45 W- Standby: <0,5 W Rozmery: 31,2 x 31,2 x 92,5 cm Hmotnosť: 8,29 kg Rozmery v obale: 100 x 35 x 35 cm Hmotnosť v obale: 12,33 kg 1 Kompletné testovanie spotrebiča treťou stranou na základe kumulatívneho testovania čistej hmotnosti formaldehydu podľa normy GB/T 18801-2015 kontinuálnym vstrekovaním, pokiaľ nie je dosiahnutá najvyššia koncentrácia formaldehydu podľa CADR. Výsledky sa môžu v praxi líšiť.2 Testovaný rozsah čistenia vzduchu v miestnosti s objemom 81 m3. Testovaný rozsah zvlhčenia vzduchu v miestnosti s objemom 41 m3.3 Testovaná účinnosť filtrácie na 0,1 mikrónu (EN1822, ISO29463).5 Zaťaženie časticami za použitia oleja DEHS špecifikovaného normou EN1822 v komore podľa špecifikácie ASTM F3150. Testované v režime MAX v laboratóriách IBR US na celkovú účinnosť prístroja nad 99,95%.6 Zaťaženie časticami za použitia oleja DEHS špecifikovaného normou EN1822 v komore podľa špecifikácie ASTM F3150. Testované v režime MAX v laboratóriách IBR US na celkovú účinnosť prístroja nad 99,95%.8 Vyžaduje zariadenie na spustenie aplikácie, Wi-Fi alebo mobilné dáta, podporu Bluetooth 4.0 a iOS verzie 10 alebo Android verzie 5 (alebo vyššej). Môžu byť účtované štandardné poplatky za dáta a SMS.