Čistička vzduchu a zvlhčovač ETA 5569 Frisk

Veľmi žiadaný výrobok Čistička vzduchu a zvlhčovač ETA 5569 Frisk od dodávateľa s dlhou históriou ETA ľahko zoženiete práve dnes až neuveriteľne lacno! Stojí teraz u nás 397,46 EUR. EAN: 8590393254743
Čistička vzduchu a zvlhčovač ETA 5569
Značka: ETA
397,46 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Veľmi výkonná čistička vzduchu a zvlhčovač ETA Frisk s príkonom 68 W uľaví všetkým alergikom a príde vhod aj ľuďom s domácimi miláčikmi. Vysoký sací výkon dopl%nuje tiež veľmi účinný HEPA filter č. 12 v kombinácií s uhlíkovým filtrom a nylonovým pre-filtrom, vďaka ktorému čistička účinne zbaví domácnosť nepríjemných pachov, zvieracích chlpov a poletujúceho prachu.

Dýchajte zdravšie
V prípade pridania vody čistička vzduchu funguje aj ako zvlhčovač vzduchu. Suchý vzduch totiž neprospieva vám ani vášmu nábytku. V prostredí s nízkou vlhkosťou sa omnoho viac darí vírusom a baktériám. Veľmi suchý vzduch môže tiež obvykle za nepríjemné pocity suchých očí a často zosilňuje problémy so spánkom. Čistička vzduchu a zvlhčovač ETA Frisk so suchým vzduchom zatočí! Vlhkosť vzduchu medzi 40–60 % minimalizuje zdravotné problémy, ktoré v dôsledku suchého vzduchu vznikajú. ETA Frisk navyše dokáže zvlhčovať vzduch až 24 hodín bez nutnosti doplnenia vody. Čistý vzduch ako v prípade – a to aj u vás domaAtmosféru ako v prírode si môžete užiť aj u vás doma.  Čistička vzduchu ETA Frisk má totiž zabudovanú funkciu ionizátoru, ktorý produkuje záporné ionty a aktívny kyslík. Ionizácia pomáha lepšie čistiť vzduch, nakoľko záporné ionty na sebe viažu aj veľmi malé častice, ako sú napríklad peľ či dym. Tým vzniknú väčšie častice, ktoré zachytí čistička oveľa lepšie. V prírode môžeme najvyššiu koncentráciu zápornych iontov pociťovať po búrke, v jaskyniach alebo na horách.Vďaka vonným aroma olejom si môžete doma vykúzliť relaxačnú atmosféru presne podľa vašej nálady. K tomu vám poslúži vyberateľná aroma nádobka, do ktorej stačí pridať pár kvapiek vonného oleja. Voľba je na vásOkrem mnoho funkcií si tiež môžete vybrať zo 4 rýchlosti ventilátora alebo vybrať režim AUTO. Automatický režim sám rozpozná kvalitu ovzdušia v miestnosti a prispôsobí tomu rýchlosť ventilátora. Čističku vzduchu môžete nastaviť aj do spánkového režimu. Ten zaisťuje veľmi tichú prevádzku a vypnutie svetelnej signalizácie. Vy sa tak behom spánku nenecháte len tak niečim rušiť. ETA Frisk má tiež zabudovaný svetelený senzor, ktorý monitoruje svetelnú intenzitu v najbližšom okolí, Pokiaľ je čistička v režime AUTO, po zotmení sa sama prepne do režimu spánku. Akonáhle sa rozvidnie, opäť sa prepne do normálneho režimu.  Hodí sa vám čistička cez deň v obývačke, ale na noc by ste ju využili skôr v spálni? S pokrytím až 45 m2 môžete čističku využívať takmer kdekoľvek. Pre ešte väčšie pohodlie určite využijete funkciu časovača. Ten môžete nastaviť až na 8 hodín, potom sa prístroj sám vypne.Čisto a prehľadneVďaka dobre vidieľnej svetelnej signalizácií budete mať vždy o všetko prehľad. Na prístroji nájdete nielen kontroly prevádzky, ale aj ukazateľ signalizujúci úroveň znečistenia ovzdušia. Čistota vzduchu je automaticky kontrolovaná pomocou čidla znečistenia.
Funkcia zvlhčovania je k dispozícií vyberateľná nádoba s objemom 1,9 l. A s ,9 m dlhým napájacím káblom zase čističku zapojíte takmer kdekoľvek. 

Čistička vzduchu a zvlhčovač 6 v 1

Vhodná pre domácnosti so zvýšeným znečistením ovzdušia, alergikov a domácnosti so zvieracími miláčikmi 
Vysoko účinný HEPA 12 filter v kombinácií s uhlíkovým filtrom a nylonovým pre-filtrom 
Ionizácia – produkcia záporných iontov a aktívneho kyslíku 
Funkcia zvlhčovania vzduchu
Vďaka odnímateľnej aroma nádobe možnosť použitia v kombinácií s vonnými olejmi
4 rýchlosti ventilátora + režim AUTO
Možné pokrytie 35-45 m2
Prietok vzduchu max. 280 m3/hod.
Časovač 1,4 a 8 hodiny
Automatická kontrola čistoty vzduchu pomocou čidla znečistenia
Svetelná signalizácia úrovne znečistenia ovzdušia a prevádzky 
Signalizácia výmeny filtra
Spánkový režim s veľmi nízkou hlučnosťou + vypnutie svetelnej signalizácie
Veľmi tichý chod
Držadlo pre jednoduchú manipuláciu
Detská poistka
Životnosť cca: HEPA filter 2.500 hod., uhlíkový filter 2500 hod.
Zvlhčovací výkon cca 0,15 l / h
Zvlhčenie bez nutnosti doplňovať vodu po dobu až 24 hodín
Odnímateľná nádoba s objemom 1,9 l
Príkon 68 W
Rozmery produktu: 36 x 21 x 53 cm
Deklarovaná hladina akustického výkonu 36-55 dB(A)
Dĺžka napájacieho kábla 1,9 m