Čistička vzduchu Dyson Purifier Cool Formaldehyde™ TP09

Veľa obľúbený kus Čistička vzduchu Dyson Purifier Cool Formaldehyde™ TP09 od výrobcu s dlhou históriou Dyson ľahko zaobstaráte tu a teraz v akcii. Práve teraz len za 699 EUR.
Čistička vzduchu Dyson Purifier
Značka: Dyson
699 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Oficiálna distribúcia pre ČR a SR so zaistením záručeného aj pozáručného servisu.

Získajte k nákupu čističky vzduchu dárček zadarmo – náhradnú filtračnú jednotku. 
Pri nákupu modelu Dyson Purifier Cool Formaldehyde TP09 do 22. 5. 2022. Stačí nákup registrovať na webu mujdyson.cz/darek-za-nakup. Na registráciu budete potrebovať účtenku, ktorú nahráte na stránky Dyson. Po tejto registrácií Vám bude filter zaslaný na adresu. 

Naša najnovšia čistička vzduchu nepretržite detekuje a ničí formaldehydKombinuje presný senzor formaldehydu v pevnej fáze s jedinečným katalytickým filtrom, ktorý nepretržite ničí formaldehyd. HEPA H13 a filtre s aktívnym uhlím tiež zachytávajú prach, alergény, plyny a ďalšie ultrajemné znečisťujúce látky. Čističky vzduchu Dyson majú výkonnú technológiu Air Multiplier™ na vyčistenie celej miestnosti.3

Presne detekuje a likviduje formaldehyd 1
Plne utesnená podľa štandardu HEPA H13. Takže, čo sa dostane do vnútra, vo vnútri tiež zostane2
Automaticky detekuje a zachytáva znečisťujúce látky
Čistí vzduch v celej miestnosti a osvieži vás prúdom vyčisteného vzduchu 

 

Detekujú a informujú, automatickyIntegrované senzory neustále analyzujú vzduch, zatiaľčo jedinečný algorytmus kontroluje data každú sekundu. Diagnostikujú znečisťujúce látky na molekulárnej úrovni a zobrazujú výsledky na LCD displeji. 

Zachytáva plyny a ultrajemné častice HEPA filter zachytí 99,97 % častíc s veľkosťou 0,3 mikrónu2. Karbónová vrstva tiež odstraňuje pachy a plyny vrátane VOC.5.

Nepretržite likviduje formaldehydKatalytický filter Dyson nepretržite zachytáva a rozkladá molekuly formaldehydu1 na vodu a CO2. A není potreba ho nikdy meniť. 

Čistí vzduch v celej miestnosti
Čističky Dyson majú technológiu Air Multiplier™. Generujú cirkulačnú energiu, ktorá do spotrebiču nasáva aj vzdialené znečisťujúce látka a distribuje vyčistený vzduch do celej miestnosti.3

Plne utesnená podľa štandardu HEPA H13V našich najnovších čističkách vzduchu to nie je len filter, ktorý splňuje štandard HEPA H13, ale celý spotrebič.4. Takže, čo sa dostane do vnútra, vo vnútri aj zostane. 

Presne detekuje a likviduje formaldehydNaše najnovšie čističky vzduchu používajú polovodičový senzor na detekciu melkúl formaldehydu, ktoré sú 500krát menšie než 0,3 mikrónu. S touto presnosťou ich detekujú po celú dobu životnosti spotrebiča. 

Osvieží vás, kedykoľvek potrebujete  – v teplejšom počasí vás osvieží silný prúd vyčisteného vzduchu. ěží silný proud vyčištěného vzduchu.
Rozptýlený režim – odkloní prúdenie vzduchu cez zadnú časť čističky

Teraz o 20 % tichší – akusticky upravená znížením vibrácií, o 20% tichší než Dyson Pure Cool.Ovládanie mobilnou aplikáciou – ovládajte a sledujte kvalitu vzduchu odkiaľkoľvek pomocou aplikácie Dyson Link.6Diaľkové ovládanie – prichytí sa úhľadne k vrchnej časti spotrebiča pomocou magnetu.Hlasové ovládanie – ovládajte pomocou handsfree kompatibilných hlasových služieb7.Osciluje až do 350° – Nastaviteľná oscilácia pomáha distribuovať vyčistený vzduchu po celej miestnosti. Nočný režim – pre pokojný spánok. Monitoruje a čistí pomocou najtichších nastavení spolu so tlmeným displejom. Ľahká výmena filtra – výmena filtra je rýchla a jednoduchá. S automatickým upozornením na životnosť filtra na LCD obrazovke alebo v aplikácií Dyson Link.6

1 Kompletné testovanie spotrebiču treťou stranou na základe kumulatívneho testovania čistej hmotnosti formaldehydu podľa normy GB/T 18801-2018 kontinuálnym vstrekovaním, dokiaľ nie je dosiahnuto najvyššej koncentrácie formaldehydu podľa CADR. Miera zachytenia plynov sa môže líšiť. 2 Testovanie na účinnosť filtrácie častíc s veľkosťou 0,1 mikrónu (EN1822, ISO29463)3 Pri maximálnom nastavení. Testovaný na distribúciu vzduchu, čistenie v miestnosti 81 m³.4 Zaťaženie časticai za použitia oleja DEHS špecifikovaného normou EN1822 v komore podľa špecifikácie ASTM F3150. Testovaný pri najvyššej rýchlosti v laboratóriach IBR US na celkovú účinnosť spotrebiča nad 99,95 %.5 Miera zachytenia plynov sa môže líšiť. 6  Zariadenie na spustenie aplikácie (cez Wi-Fi alebo mobilnú sieť) vyžaduje podporu Bluetooth 4.0 a iOS verziu 10 alebo Android verziu 5 (alebo vyššiu). Na službu sa môžu vzťahovať štandardné sadzby za data a posielanie správ. 7 Kompatibilné hlasové služby nájdete v aplikácií Dyson Link.8 Testované na častice prenášané chrípkou A (vírus H1N1). Po 60 minutách v komore, pri maximálnej rýchlosti ventilátora bol vzduchom prenášaný vírus znížený  o 99 %. Miera zachytenie sa môže líšiť.