Čistička vzduchu Electrolux PURE A9 PA91-604GY

Tento akčný tovar Čistička vzduchu Electrolux PURE A9 PA91-604GY od skvelého výrobcu Electrolux jednoducho nájdete práve dnes za neuveriteľne nízku cenu! Lacno za cenu 726,95 EUR. EAN: 7332543636587
Čistička vzduchu Electrolux PURE A9
Značka: Electrolux
726,95 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Čistička vzduchu Electrolux PURE A9, vhodná do priestorov s veľkosťou 52-129 m2. Disponuje chytrou technológiou filtru SMART, prístroj si pamätá dobu používania a neskracuje čas doby výmeny filtra.

Technológia AirSurround uvádza prúd vzduchu do špirály, čím zaistí lepšie prúdenie vzduchu v miestnosti a vyčistí tým vzduch až trikrát rýchlejšie než staršie generácie čističiek vzduchu. 
Technológia s označením PureSense po celú dobz činnosti čističky meria aktuálnu kvalitu ovzdušia a automaticky upravuje činnosť čističky tak, aby bol vzduch vo vašom okolí čo najčistejší.
Farba svetla v hornej vnútornej časti čističky vám signalizuje čistotu ovzdušia vo vašom okolí. Čistička indikuje PM 2,5 (particulate matter) – to sú vzduchom roznášané „častice“ do veľkosti 2,5 µm, ktoré sú natoľko malé, že sa dostávajú až do dolných dýchacích ciest. Telo sa ich nedokáže zbaviť. Číselná hodnota v tabulke nižšie označuje počet týchto častíc v µm/m3 : 

zelená          0-12       kvalita vzduchu veľmi dobrá
žltá            13-35     kvalita vzduchu dobrá
oranžová      36-55     kvalita vzduchu nedostatočná
červená        56-150   kvalita vzduchu silno nedostatočná
purpurová       151-250  kvalita vzduchu zlá
gaštanová    >250       kvalita vzduchu veľmi zlá

5 fáz filtrácie:
1. Mechanický filter predlžuje životnosť celého filtra, zachytáva väčšie vzdušné častice, mechanické nečistoty a prach. 
2. Antibakteriálna vrstva Cleancel™ bráni rastu mikroorganizmov.
3. Filter EPA 12 zachytí 99,5 % častíc a nečistôt o veľkosti len 0,3 mikronu, vrátane prachu, peľu a iných alergénov.
4. Uhlíkový filter je špeciálne navrhnutý tak, aby zachytával nepríjemný zápach a dym do 99% jeho účinnosti. Rovnako znižuje rast baktérií a plesní vo vašej domácnosti.
5. Ionizátor využíva pozitivné a negativné ionty na odstránenie vzdušných nečistôt vrátane prachu, dymu, peľu a alergénov.  

Ďalšie funkcie:Elektronický displejNočný režimAutomatické sledovanie kvality vzduchu so smart technológiou a aplikáciou pre systémy iOS a AndroidSenzory teploty, svetla, vlhkosti, kvality ovzdušia, životnosti filtraWi-Fi 2,4GHzCertifikácia prístroja Európskou ECARF (Europian center of Allergy Research Foundation)