Čistička vzduchu s ventilátorom Dyson Pure CoolMe BP01

Vysokokvalitný produkt Čistička vzduchu s ventilátorom Dyson Pure CoolMe BP01 od tejto skvelej značky Dyson ľahko nájdete na našich stránkach teraz extra so zľavou! Produkt nakúpite teraz u nás za 309 EUR. EAN: 5025155040850
Čistička vzduchu s ventilátorom Dyson Pure
Značka: Dyson
309 EURDostupnosť: nie je skladom
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Zľava z pôvodnej ceny 349 € na 309 € platí do 3. 4. 2022 alebo do predania zásob.
Oficiálny partner značky Dyson pre SK.

Dyson Pure Cool Me – na ochladenie s čisteným vzduchom
Pure Cool Me je prvá čistička vzduchu Dyson a ventilátor, ktorý zaisťuje výrazné zlepšenie kvality vzduchu vo vašom bezprostrednom okolí vďaka sústredenému prúdeniu vzduchu. Distribuuje chladiaci a filtrovaný vzduch presne tak, kde ho potrebujete – buď pevne umiestnený alebo rovnomerné natáčaný v hladkom 70° otáčaní.Inovatívna technológia Core Flow v Dyson Pure Cool MeDyson Pure Cool Me je vybavená technológiou, ktorá smeruje dva silné prúdy vzduchu cez konvexný povrch. Nakoniec sa stretnú a vzniká silný sústredený prúd vzduchu. Jedinečný spojovací mechanizmus umožňuje zamieriť vzduch presne tam, kde ho potrebujete a to jednoduchým posunutím konvexného povrchu smerom hore alebo dole. Použijte Dyson Pure Cool Me k odstráneniu peľov a 99,97 % znečisťujúcich látokFilter s aktívnym uhlím a HEPA filter Dyson Pure Cool Me absorbujú nežiadúce plyny a 99,97% častíc zo vzduchu, ako sú peľ, alergény, baktérie a spory pleasní s veľkosťou 0,3 mikrónu.
Ľahká a avizovaná výmena filtraVstavaný displej vás graficky upozorní na výmenu filtra. Samotná výmena je jednoduchá a intuitívna. Od teraz už bude Vaša čistička pracovať vždy na 100%.
Displej pre vašu informovanosťNa malom LCD displeji v dolnej časti Dyson Pure CoolMe nájdete informácie o stupni ventilácie (10 stupňov výkonu), režimy a životnosť filtra.
Pohodlný nočný spánokV noci si môžete nastviť časovač zaspávania kedykoľvek medzi 15 minútami až 9 hodinami. Takže môžete zostať v kľude a pohodlne odpočívať.

Vhodný pre alergikov – Čističky vzduchu Dyson sú nadáciou Asthma and Allergy Foundation certifikované ako asthma and allergy friendly™ (vhodné pre astmatikou a alergikou).
Technológia Dyson Core Flow ™ 70 ° rotačný pohyb funkcia časovača spánku Sleep Timer (15 minút až 9 hodín)zaostrený prietok vzduchujednoduchá údržba filtramax. prietok vzduchu: 170 L / SLED displaymax. výkon 40 WHEPA filter s vláknami z borokremičitanového skla a filter s aktívnym uhlímDiaľkový ovládač s možnosťou pripevnenia na telo prístroja
Rozmery (VxŠxH) 401 x 245 x 245 mm Priemer základne 195 mm Hmotnosť 2,8 kg Tento skvelý produkt Čistička vzduchu s ventilátorom Dyson Pure ide zohnať ľahko tu na webe v známej sekcii čističky vzduchu a zvlhčovače. Teraz nájdete obľúbené produkty z tejto obľúbenej kategórie za výhodnú cenu! Ale možno hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká. U nás totiž nájdete ďalšie vybrané kúsky značky Dyson. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Známa značka Dyson pre vás vyrába špičkové produkty Ponuka platí do vypredania zásob.