robot-vysavac.sk

Čistička vzduchu, ventilátor a kúrenie Dyson Purifier Hot+Cool Formaldehyde HP09

Tento zľavnený produkt Čistička vzduchu, ventilátor a kúrenie Dyson Purifier Hot+Cool Formaldehyde HP09 od výrobcu Dyson ľahko môžete získať ešte dnes skutočne výhodne. V súčasnosti v predaji od 719 EUR.
Čistička vzduchu
Overiť dostupnosť »
Značka: Dyson
719 EUR

Popis produktu

Najnovšia čistička vzduchu s kúrením nepretržite detekuje a ničí formaldehyd
Kombinuje presný senzor formaldehydu v pevnej fáze s jedinečným katalytickým filtrom, ktorý nepretržite ničí formaldehyd. Filtre triedy HEPA H13 a filtre s aktívnym uhlím tiež zachytávajú prach, alergény, plyny a ďalšie ultrajemné znečisťujúce látky. Dyson čističky vzduchu majú výkonnú technológiu Air Multiplier™ na vyčistenie celej miestnosti.

Detekujú a informujú, automatickyIntegrované senzory neustále vzduch analyzujú, zatiaľ čo náš jedinečný algoritmus kontroluje dáta každú sekundu. Diagnostikuje znečisťujúce látky na molekulárnej úrovni a zobrazuje aktuálne výsledky na LCD displeji.

Zachytáva plyny a ultrajemné časticeHEPA filter zachytí 99,97% častíc o veľkosti 0,3 mikrónu. Karbónová vrstva tiež odstraňuje pachy a plyny vrátane VOC.

Nepretržite likviduje formaldehydKatalytický filter Dyson nepretržite zachytáva a rozkladá molekuly formaldehydu na vodu a CO2. A nie je potrebné ho nikdy meniť.

Čistí vzduch v celej miestnostiČističky Dyson majú technológiu Air Multiplier™. Generujú cirkulačnú energiu, ktorá do spotrebiča nasáva aj vzdialené znečisťujúce látky a distribuuje vyčistený vzduch do celej miestnosti.

Plne utesnená podľa štandardu HEPA H13V našich najnovších čističkách vzduchu to nie je iba filter, ktorý spĺňa štandard HEPA H13, ale celý spotrebič. Takže, čo sa dostane dovnútra, vo vnútri tiež zostane.

Presne detekuje a likviduje formaldehydNaše najnovšie čističky vzduchu používajú polovodičový senzor na detekciu molekúl formaldehydu, ktoré sú 500-krát menšie ako 0,1 mikrónu. S touto presnosťou ich detekujú po celú dobu životnosti spotrebiča.

Osvieži vás, kedykoľvek potrebujeteV teplejšom počasí vás osvieži silný prúd vyčisteného vzduchu.

Osvieži vás, kedykoľvek potrebujeteV teplejšom počasí vás osvieži silný prúd vyčisteného vzduchu.

Zahrieva v zimeVďaka projekcii s veľkým dosahom rýchlo a rovnomerne vykúri celú miestnosť.

Ovládanie mobilných aplikáciíOvládajte a sledujte kvalitu vzduchu odkiaľkoľvek pomocou aplikácie Dyson Link. (nedá sa použiť na Slovensku)

Osciluje až do 350°Nastaviteľná oscilácia pomáha distribuovať vyčistený vzduch po celej miestnosti.

Nočný režimNa ľahké spanie. Monitoruje a čistí pomocou najtichších nastavení spolu so stlmeným displejom.

Jednoduchá výmena filtraVýmena filtra je rýchla a jednoduchá. S automatickým upozornením na životnosť filtra na LCD obrazovke alebo v aplikácii Dyson Link.

Diaľkové ovládanieMagneticky sa úhľadne prichytí na vrchnú časť spotrebiča.