Čistička vzduchu, ventilátor a teplomet Dyson Pure Hot + Cool Link HP02

Nový výrobok Čistička vzduchu, ventilátor a dostanete bezstarostne tu na webe v sekcii čističky vzduchu a zvlhčovače. Nájdite si skvelé produkty vo... viac informácií »
Čistička vzduchu
Značka: Dyson
479 EUR
Overiť dostupnosť »
Nový výrobok Čistička vzduchu, ventilátor a dostanete bezstarostne tu na webe v sekcii čističky vzduchu a zvlhčovače. Nájdite si skvelé produkty vo...

Nový výrobok Čistička vzduchu, ventilátor a dostanete bezstarostne tu na webe v sekcii čističky vzduchu a zvlhčovače. Nájdite si skvelé produkty vo spomínanej sekcii za výhodnú cenu. Tým ale však naša ponuka nekončí, máme toho viac. Máme aj v ponuke viac vybraných výrobkov značky Dyson. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.
Oficiálny partner značky Dyson pre SK.
Čistička vzduchu, ventilátor a teplovzdušný ventilátor v jednom. Automaticky odstraňuje plyny a 99,95 % škodlivín a alergénov zo vzduchu.

Automaticky odstraňuje plyny a 99,95 % škodlivín a alergénov zo vzduchu. Zo vzduchu filtruje mikroskopické častice, ako sú peľ, baktérie a čiastočky odumretej kože a srsti zvierat už od veľkosti 0,1 mikrónu.
Uhlíkový filter k filtrácií škodlivých plynovSilná vrstva grafitových kryštálov impregnovaných tris(hydroxymethyl)aminomethanom zachytáva viac pachov, výparov a plynov ako napríklad formaldehyd.
Filtruje pachy a plyny Vrstva aktívneho uhlíku na filtru zachytáva zo vzduchu potenciálne škodlivé plyny ako napríklad výpary farieb a pod.
Celoročné využitie Čistička vzduchu Dyson Pure Hot+Cool™ v zime ohrieva priestor rýchlo a rovnomerne, zatiaľ čo v lete poskytuje príjemný chladivý prúd prečisteného vzduchu.
Čistička vzduchu a ventilátor v leteV lete sa silný prúd prečisteného vzduchu postará o príjemné osvieženie.
Čistička vzduchu a vykurovanie v zime Vykurovanie prečisteným vzduchom s dlhým dosahom – ohrieva celý priestor rýchlo a rovnomerne.
Chytré prepojenie s telefónomí
Technológia Air Multiplier™ Čistička vzduchu Dyson Pure Hor+Cool využíva technológiu Air Multiplier™ na vytvorenie silného rovnomerného prúdenia vzduchu.
Jediná čistička vzduchu s technológiou Jet FocusVyberte si medzi úzkym prúdom vzducho pre priame, osobné ohriatie alebo široký prúd vzduchu pre rýchle rovnomerné ohriatie priestoru.
Priame, osobné teplo Zvoľte úzke prúdenie vzduchu s dlhým dosahom a nasmerujte ho do miesta, kde prebývate, aby ste už nemuseli sedieť priamo pred čističkou.
Rýchle a rovnomerné vyhriatie priestoru Zvoľte široké prúdenie vzduchu s dostatočne dlhým dosahom, aby ste rýchlo a rovnomerne vyhriali celú miestnosť, bez vynechania studených kútov.
Možnosť presného nastavenia Vo vykurovacom režime si môžete nastaviť požadovanú teplotu až do výšky 37°C s presnosťou na 1°C a termostat čističky vzduchu bude nastavenú teplotu udržovať.
Vhodná pre alergikov Čistička vzduchu Dyson Pure Hot+Cool™ získala ocenenie Asthma & allergy friendly™ společnosťou Allergy Standards Limited.
Bez zápachu spáleniny Prach sa na otopných keramických telieskach nepripaľuje, pretože ty nikdy nepresiahnu teplotu 200°C.
Jednoduché nastavenie sklonu prúdenia vzduchu Vzduchový prstenec sa dá ľahko nakloniť k nastaveniu požadovaného sklonu prúdenia vzduchu.
Jednoduché čistenie Žiadna mriežka alebo lopatky vrtule ventilátora, ktoré by bolo nutné obtiažne čistiť.
Bezpečná Žiadne rýchlo rotujúce vrtule ventilátora alebo viditeľné otopné telieska a v prípade pádu alebo prevrhnutia sa čistička automaticky vypne.
Oscilácia Oscilácia vzduchového prstenca okolo zvislej osy sa aktivuje jednoduchým stlačením tlačidla.
Vhodná aj na používanie v noci Čistička vzduchu Dyson Pure Hot+Cool je vhodná aj na používanie v noci vďaka termostatu, ktorý trvalo udržuje nastavenú teplotu, vstavanému časovaču aj nízke hlučnosti. Za svoje zvukové vlastnosti získala ocenenie Quiet Mark.
Časovač Čistička vzduchu sa dá naprogramovať tak, že sa po uplynutí nastaveného času v rozmedzí 15 minút – 9 hodín automaticky vypne.
Diaľkový ovládač K nastaveniu časovača, oscilácie, teploty, šírky a intenzity prúdenia vzduchu. Zaoblený tvar a magnety vovnútri ho umožňujú odkladať priamo na vrch spotrebiča.

Technické parametre

Technológia: Air Multiplier(TM) – príjemný, rovnomerný prúd vzduchu bez porivov
Intenzita prúdenia vzduchu: plynule nastaviteľná
Rozsah nastavenia teploty: 1-37°C
Maximálny prietok vzduchu: 209 l/s
Hlučnosť: 64 dB
Dĺžka napájecieho káblu: 1,8 m
Priemer základne: 22,2 cm
Príkon: – Vykurovanie: 2 000 W- Ventilácia: 44 W- Standby: <0,5 W Rozmery: 22,2 x 22,2 x 63,2 cm Hmotnosť: 3,8 kg Rozmery v obale: 26 x 26 x 69 cm Hmotnosť v obale: 5,88 kg Aplikácia Dyson Link nie je v súčasnej dobe z technických dôvodov dostupná pre Slovenskú republiku.

Podarený produkt Čistička vzduchu, ventilátor a teplomet Dyson Pure Hot + Cool Link HP02 od známeho výrobcu Dyson je možné nakúpiť na našich stránkach naozaj lacno! V akcii za cenu 479 EUR.