Coffeeduck kávový filter pre Senseo

Opakovane plniteľný kávový držiak Coffeeduck pre kávovary Senseo HD7810, HD7811 a HD7812. Coffeeduck umožňuje zmeniť váš Senseo na Espresso... viac informácií »
Coffeeduck kávový filter pre
Opakovane plniteľný kávový držiak Coffeeduck pre kávovary Senseo HD7810, HD7811 a HD7812. Coffeeduck umožňuje zmeniť váš Senseo na Espresso...

Opakovane plniteľný kávový držiak Coffeeduck pre kávovary Senseo HD7810, HD7811 a HD7812.
Coffeeduck umožňuje zmeniť váš Senseo na Espresso kávovar.Coffeeduck je dvojdielny držiak, ktorý je vhodný na mletú kávu. Budete udivený jeho možnosťami.
Coffeeduck je vhodný pre všetky typy jemnej mletej kávy. Môžete dávkovať 5 až 14 gramov voľnej kávy v Coffeeduck (bežné papierové kapsle obsahujú 7 gramov kávy). Príprava jednoho šálku kávy trvá asi 20 sekúnd.

Kávu so Senseo uvaríte jednoducho
Šetrí peniaze (nie je potreba dokupovať jednorázové filtre)
Multifunkčný (vhodný pre mletú kávu aj pre kávové kapsle)
Penová vrstva čerstvej kávy je zachovaná
Šetrná k životnému prostrediu
Dlhá životnosť
Jednoduché čistenie (môžete umyť v umývačke riadu)
Tento veľmi obľúbený tovar Coffeeduck kávový filter pre Senseo môžete zohnať pohodlne tu na webe umiestnený v rubrike filtre do kávovarov! Teraz si môžete kúpiť ešte podobné produkty z tejto obľúbenej sekcie za super peniaze. U nás ponúkame viac, máme aj v ponuke ďalšie kvalitné kúsky od značky Cofeeduck. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

V zľave tento produkt Coffeeduck kávový filter pre Senseo od obľúbeného výrobcu Cofeeduck ide získať práve dnes za neuveriteľne nízku cenu. Teraz len za 14 EUR.