robot-vysavac.sk

Cyklónový separátor prachu

Tento neodolateľný produkt Cyklónový separátor prachu od nášho výrobcu Jolly ľahko môžete zaobstarať v našej online ponuke výhodne! Teraz za akčnú cenu 16,96 EUR.
EAN: 3838942808111
Cyklónový separátor prachu
Overiť dostupnosť »
Značka: Jolly
16,96 EUR

Popis produktu

Pri vysávaní sa vám môže hodiť tento cyklónový separátor prachu s kuželových plastovým zásobníkom. Zachycuje veľké častice a bráni preniknutiu do vysávača. Zaistí teda predĺženie životnosti prachových vreciek vo vysávači.
Separátor samozrejme využije aj u bezvreckových vysávačov, kedy môžete predĺžiť životnosť filtrov a zväčšiť si objem prachovej nádoby.
Zásobník sa vsunie medzi držadlo hubice a tyč vysávača. Nezavadzá a nezabiera miesto.Zásobník je priehľadný a ľahko zistíte, kedy je potrebné ho vysypať.
Separátor je vybavený sadou redukcií, takže je vhodný do vysávačov s kruhovým prierezom trubky s priemerom 30, 32 a 34 mm. Výrobca udáva rozsah 30 až 38 mm.

Pozor – vysávače s opačným priemerom trubiek – hlavne značka Zelmer – nie sú s týmto separátorom použiteľné (Tieto vysávače používajú systém, kedy sa hubica vsunie DO trubky).