Detská ochranná lišta na sporáky – Electrolux

Chráni detské ruky pred dotykom na horúcich varných doskách.Univerzálna - na všetky typy dosiek a sporákov. Jednoduchá montáž.Nastaviteľná šírka... viac informácií »
Detská ochranná lišta na
Chráni detské ruky pred dotykom na horúcich varných doskách.Univerzálna - na všetky typy dosiek a sporákov. Jednoduchá montáž.Nastaviteľná šírka...

Chráni detské ruky pred dotykom na horúcich varných doskách.Univerzálna – na všetky typy dosiek a sporákov. Jednoduchá montáž.Nastaviteľná šírka 40 – 75 cm.

 Doručenie na výdajne miesta zásielkove SK ZADARMO! Kvalitný a žiadaný tovar Detská ochranná lišta na sporáky – Electrolux máte možnosť dostať jednoducho tu u nás v známej rubrike varné dosky. Teraz si môžete zaobstarať ostatné výrobky vo spomínanej sekcii vo výpredajovej akcii. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Electrolux vám ponúka vynikajúce výrobky.

Úplne unikátny výrobok Detská ochranná lišta na sporáky - Electrolux od značky Electrolux môžete získať v súčasnosti až neuveriteľne lacno! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 68 EUR.