Digitálny teplomer Electrolux E4RTDR01 pre chladničky a mrazničky

Presný teplomer s magnetickým upevnením sleduje teplotu v chladničke alebo mrazničke a zaisťuje perfektné skladovanie potravín a optimálnu spotrebu... viac informácií »
Digitálny teplomer Electrolux E4RTDR01 pre chladničky a
Značka: Electrolux
25,25 EUR
Overiť dostupnosť »
Presný teplomer s magnetickým upevnením sleduje teplotu v chladničke alebo mrazničke a zaisťuje perfektné skladovanie potravín a optimálnu spotrebu...

Presný teplomer s magnetickým upevnením sleduje teplotu v chladničke alebo mrazničke a zaisťuje perfektné skladovanie potravín a optimálnu spotrebu energie. Pri správnom nastavení teploty totiž zostanú potraviny dlhšie čerstvé a vy sa vyhnete príliš intenzívnemu chladeniu.* Digitálny teplomer pre chladničky/mrazničky* teplotný alarm* teplotný rozsah od –50 do +70 C* jednoduché upevnenie na magnet
Tento vynikajúci tovar Digitálny teplomer Electrolux E4RTDR01 pre chladničky a mrazničky obstaráte práve teraz na stránkach v populárnej rubrike čistiace prostriedky na spotrebiče. Teraz môžete nájsť obľúbené produkty z tejto obľúbenej rubriky na pár kliknutí.

Veľmi obľúbený produkt Digitálny teplomer Electrolux E4RTDR01 pre chladničky a mrazničky od výrobcu so skvelou povesťou Electrolux ide získať na našich stránkach za výhodné peniaze. V akcii za cenu 25,25 EUR.