Dlhá kefa

Kefa má po obvode uložené dve rady bielych kefiek s výškou vlasu 28 mm. Je ideálna na dôkladne vysávanie malých pevných plôch, napríklad parapetov,... viac informácií »
Dlhá kefa
Značka: AJS
7,54 EUR
Overiť dostupnosť »
Kefa má po obvode uložené dve rady bielych kefiek s výškou vlasu 28 mm. Je ideálna na dôkladne vysávanie malých pevných plôch, napríklad parapetov,...

Kefa má po obvode uložené dve rady bielych kefiek s výškou vlasu 28 mm. Je ideálna na dôkladne vysávanie malých pevných plôch, napríklad parapetov, skriniek, kníh a podobne. Určená na priemery trubiek 32 mm.
Neoceniteľný pomocník vo vašej domácnosti. Tento výnimočný kus Dlhá kefa môžete nájsť okrem iného tu u nás v sekcii hubice a kefy k vysávačom! Vyhľadajte si ešte ďalšie produkty z našej kategórie za super cenu! Máme toho pre vás viac, preskúmajte u nás taky ďalšie produkty značky AJS. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Unikátny a obľúbený produkt Dlhá kefa od výrobcu s dlhoročnou tradíciou AJS je možné zakúpiť tu a teraz práve za dobrú cenu. Teraz za akčnú cenu 7,54 EUR.