Dlhá štrbinová hubica Electrolux SP22

Dlhá štrbinová hubica určená na ťažko dostupné miesta vo Vašom byte. Priložený adaptér sa hodí na všetky vysávače s priemerom 32/35 mm. K tejto... viac informácií »
Dlhá štrbinová hubica Electrolux
Dlhá štrbinová hubica určená na ťažko dostupné miesta vo Vašom byte. Priložený adaptér sa hodí na všetky vysávače s priemerom 32/35 mm. K tejto...

Dlhá štrbinová hubica určená na ťažko dostupné miesta vo Vašom byte.
Priložený adaptér sa hodí na všetky vysávače s priemerom 32/35 mm.
K tejto hubici sa dá dokúpiť špeciálny nástavec na čistenie úzkych priestorov – ideálny na vysávanie medzi radiátormi. Táto hubica má označenie BR 12.
Dĺžka hubice 21 cm.
Rozmer ústie hubice: 1,4 x 3 cm. Kvalitný a žiadaný produkt Dlhá štrbinová hubica Electrolux môžete nájsť pohodlne tu na stránkach umiestnený v rubrike hubice a kefy k vysávačom! Teraz si môžete vybrať ostatné produkty z tejto obľúbenej sekcie v akcii! Významný výrobca Electrolux dlhodobo predáva kvalitné produkty. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú! Samozrejme, že to nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Preskúmajte u nás tiež ďalší skvelý tovar od dodávateľa Electrolux. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľmi žiadaný produkt Dlhá štrbinová hubica Electrolux SP22 od poprednej značky Electrolux ľahko môžete získať tu teraz práve až neuveriteľne lacno! Stojí teraz u nás 4 EUR.