robot-vysavac.sk

Držadlo Electrolux pre ovál s diaľkovým ovládaním

Unikátny a obľúbený produkt Držadlo Electrolux pre ovál s diaľkovým ovládaním od spoločnosti Electrolux máte možnosť získať aktuálne v našej ponuke za výpredajovú cenu! Teraz si môžete kúpiť za 36,58 EUR.
EAN: 7321424020744
Držadlo Electrolux pre ovál s

Popis produktu

Originálne držadlo Electrolux k vysávačom s diaľkovým ovládaním.Po výmene madla je nutné ho programovo spárovať s vysávačom, návod nájdete nižšie.
Pokiaľ ste u vysávača mali napárované pôvodné madlo, a chcete využívať teraz toto nové, najprv je nutné zmazať predchádzajúce párovanie. To sa vykoná tak, že vysávač zapojíte do siete (nezapínate ho), a počas prvých 20 sekúnd na madle stlačíte súčasne tlačidlo zapnutia a mínus. V tej chvíli by vám mal displej na vysávači začať blikať. To je signál, že prebehlo zmazanie pôvodného madla. Vysávač odpojte od siete.
Teraz 2. krok – vysávač opäť zapojte do siete a počas prvých 20 sekúnd po zapojení do siete stlačte tlačidlo zapnutia a plus. Pokiaľ prebehlo párovanie nového madla s vysávačom v poriadku, vysávač sa na 1-2 sekundy sám spustí a opäť vypne. Teraz je madlo spárované a pripravené na použitie.Vhodné pre modely:
AEG:

AUC9230

LX9-1-TM-T

LX9-2-TM-T

UCDELUXE

ELECTROLUX Ultra Silencer a Ultra Captic:

EUC98TM

UCDELUXEUSDELUXE

USDELUXE61

USREMOTE

ZUC4102ANC

ZUC4102PET

ZUCDELUXE

ZUCDELUXE+

ZUCDELUXTR

ZUS3985SB

ZUSDELUX61

ZUSDELUXE

ZUSDELUXE+

ZUSREMOTE

ZUSREMOTE+

EUC98TMTEUC99TMT