Držadlo hadice pre Rowenta ZR004001

Špeciálne držadlo / nadstavec na hadicu pre vysávač Rowenta. Vhodné pre vysávače Rowenta s kruhovým prierezom rúrok. Použijete ho aj ako... viac informácií »
Držadlo hadice pre Rowenta
Značka: Rowenta
20 EUR
Overiť dostupnosť »
Špeciálne držadlo / nadstavec na hadicu pre vysávač Rowenta. Vhodné pre vysávače Rowenta s kruhovým prierezom rúrok. Použijete ho aj ako...

Špeciálne držadlo / nadstavec na hadicu pre vysávač Rowenta. Vhodné pre vysávače Rowenta s kruhovým prierezom rúrok. Použijete ho aj ako univerzálne držadlo pre nasadenie na hadice na mieru s istiacim krúžkom a bielou manžetou.
Vhodné na úsporu miesta – na držadlo sa dá umiestniť aj drobné príslušenstvo.
Súčasťou držadla je mála hubica s kefkou na tvrdé povrchy. Druhá pozícia pre malú hubicu je voľná.
Na priemer rúrok 32 mm.
Vonkajší priemer ústia rúrky: 31 mm (mierne kónický pre ľahšie nasadenie na rúrku)
Vnútorný priemer otvoru na hadicu: 45 mm Kvalitný tovar možno zakúpiť jednoducho tu na webe zaradený v rubrike hadice pre vysávače! Pozrite sa na ešte ďalšie produkty zo spomínanej rubriky za internetové ceny! Značka Rowenta pre svojich zákazníkov poskytuje prémiový sortiment. Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke!

V zľave tento produkt Držadlo hadice pre Rowenta ZR004001 od nášho popredného výrobcu Rowenta ľahko môžete nájsť aktuálne na našej webovej stránke za skvelú cenu. Ceny už od 20 EUR.