Držadlo s diaľkovým ovládaním pre vysávače Electrolux

Originálne držadlo Electrolux s diaľkovým ovládaním pre ľahšiu manipuláciu. Držadlo je vhodné pre tieto modely:Electrolux: UODELUXE, ZUO9923PT,... viac informácií »
Držadlo s diaľkovým ovládaním pre
Značka: Electrolux
32,20 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálne držadlo Electrolux s diaľkovým ovládaním pre ľahšiu manipuláciu. Držadlo je vhodné pre tieto modely:Electrolux: UODELUXE, ZUO9923PT,...

Originálne držadlo Electrolux s diaľkovým ovládaním pre ľahšiu manipuláciu.
Držadlo je vhodné pre tieto modely:Electrolux: UODELUXE, ZUO9923PT, ULO30, ZUODELUXE a ZUODELUXE+ AEG: UODELUXE+ a UODELUXE
Správnosť výberu si prosím overte zaslaním PNC kódu vysávača (nájdete ho na striebornom výrobnom štítku na spodnej strane vysávača) zaslaním na e-mailovú adresu info@provysavace.cz Zľavnený produkt Držadlo s diaľkovým ovládaním pre vysávače možno kúpiť v pohode tu u nás v kategórii hadice pre vysávače! Teraz si môžete kúpiť podobné produkty v spomínanej rubrike za parádnu cenu.

Tento veľmi žiadaný výrobok Držadlo s diaľkovým ovládaním pre vysávače Electrolux pochádzajúce od značky Electrolux máte možnosť nájsť zrovna za dobrú cenu. Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 32,20 EUR.