robot-vysavac.sk

Dyson Cyclone – stojan pre tyčový vysávač V10

Super produkt Dyson Cyclone - stojan pre tyčový vysávač V10 od popredného výrobcu Dyson jednoducho môžete zaobstarať tu a teraz vo výpredajové akciu. Aktuálne za 191,35 EUR.
EAN: 5025155036457
Dyson Cyclone - stojan pre
Overiť dostupnosť »
Značka: Dyson
191,35 EUR

Popis produktu

Ľahké a prehľadné uloženie a nabíjanie. K postaveniu na podlahe alebo na stole – nie je potrebné upevňovať dokovanie na stenu kvôli nabíjaniu. Určené IBA pre vysávače Dyson Cyclone V10 a všetky jeho nástroje pre optimalizáciu úložného priestoru. Umožňuje jednoduchý prístup k nástrojov behom čistenia.
Obsahuje 5 ďalších nástrojov, ktoré navrhli inžinieri spoločnosti Dyson. Tak, že Vám vždy uľahčia prácu:- hubica na matrace – určená na odstránenie prachu a alergénov z matrací, vankúšov a čalúnenia,- mini mäkka kefa na prach – mäkké štetiny odstránia prach a alergény z plochých povrchov a nábytku,- odolná kefa na nečistoty – navrhnutá na čistenie hrubých alebo odolných kobercov, rohoží a oblasti s vysokou prevádzkou vášho domova a auta,- predlžovacia hadice – flexibilná hadice pre ľahšie čistenie v hlbších alebo ťažko dostupných priestoroch,- adaptér na vysávanie v miestach s vysokou výškou k pripojeniu na trubku vysávačaVšetky funkcie- zásuvka s doplnkovým príslušenstvom- nabíjanie vysávača vždy, keď je uložený. Takže je vždy pripravený k použitiu- upevňovací priestor na 2 podlahové hubice a 4 nástroje. Uloženie všetkých nástrojov na jednom mieste. Priemer kruhovej podsady držiaku je 26,5 cm.