robot-vysavac.sk

Dyson úchyt na stenu pre Dyson Supersonic

Tento exkluzívny produkt Dyson úchyt na stenu pre Dyson Supersonic od našej známej značky Dyson ide zohnať v našej internetovej ponuke naozaj lacno. Teraz za akčnú cenu 88,94 EUR.
EAN: 5025155042496
Dyson úchyt na stenu pre
Overiť dostupnosť »
Značka: Dyson
88,94 EUR

Popis produktu

Originálny štýlový úchyt na stenu navrhnutý pre profesionálny sušič vlasov Dyson Supersonic a jeho príslušenstvo. Držiak fénu je možné na stenu navŕtať alebo nalepiť, magnetické držiaky majú potom na zadnej strane lepiacu pásku, ktorá priľne na stene (odporúča sa lepiť na sklo a glazované povrchy. Na tehly, betón, sadrokartón, drevo a preglejku by mali byť použité iné vhodné typy upevňovacích prvkov). Pred nanesením lepidla sa uistite, že sú všetky povrchy čisté a suché.
V balení nájdete:3x magnetický držiak na príslušenstvo fénu1x strieborný držiak fénu s lepiacou páskou1x šedý držiak na navŕtanie do steny2x úchytové nožičky fénu1x náhradná lepiaca podložka pre držiak príslušenstva1x náhradná lepiaca podložka pre držiak fénu2x skrutka pre navŕtanie držiaka2x hmoždinka1x šablóna pre rovnomerné rozmiestnenie držiakov príslušenstva1x návod