robot-vysavac.sk

Dyson V10 Absolute 2022

Veľmi obľúbený tovar Dyson V10 Absolute 2022 od kvalitného výrobcu Dyson ľahko môžete zohnať momentálne v bezva akcii! V súčasnosti za 499 EUR. EAN: 5025155069295
Dyson V10 Absolute 2022
Overiť dostupnosť »
Značka: Dyson
499 EUR

Popis produktu

Oficiálny partner značky Dyson pre SK.

Aktuálne TOP akumulátorový vysávač zo stajne značky DYSON s jedinečnou dĺžkou doby vysávania (až 60 minút), špičkový sací výkon (151 AW) a maximálna výbava.

Dajte zbohom veľkým vysávačom napájaným zo siete
Nový akumulátorový vysávač Dyson Cyclone V10 je natoľko výkonný, že zabudnete na svoj klasický podlahový vysávač trvale napájaný z elektrickej siete. Už jeho predchodca Dyson V8 zmenil v mnoho domácnostiach pohľad na spôsob upratovania a nový mode V10 ide ešte ďalej.
Dyson mení pravidla. Za 25 rokov ušiel poriadny kus cesty – znovu objavil akumulátorový vysávač, aby mu dal výkon klasického podlahového vysávača. Nová éra práve začína.

Digitálne riadený motor Dyson V10Digitálny motor Dyson V10 je najmenší, najľahší a najsilnejší motor do vysávačov, ktorý spoločnosť Dyson vo svojej histórií vyrobila. Jeho keramická hriadeľ sa vytvrdzuje pri teplote 1 600 °C, čo ju pri polovičnej hustote činí 3× tvrdšiu než oceľ. Vďaka rotoru presunutému z prednej časti do jeho zadnej časti privádza axiálne prúdenie chladnejší vzduch, znižuje tak teplotu motora a umožňuje mu otáčky s rýchlosťou až 125 000 otáčok za minútu.Jedinečná separácia častíc vďaka 14 cyklónovým jednotkámPomocou odstredivej sily prevyšujúcej neuveriteľných 79 000 G separuje vysávač mikroskopické častice, ako sú pele a dokonca baktérie do odpadnej nádoby. Všetkých 14 cyklón je sústredených okolo stredovej osy a vďaka tomu prechádza vzduch vysávačom omnoho efektívnejšie. Tieto cyklóny sa zužujú, čím sa prúdenie vzduchu zrýchľuje zo 72 km/h na 193 km/h a vytvára sa tak odstredivá sila, ktorá zachytáva jemné mikročastice už od veľkosti 0,3 mikrometra.
Špičkový akumulátor s vysokou hustotou energieLithium-iontový akumulátor, ktorým je vysávač Dyson Cyclone V10 vybavený, obsahuje o jeden článok viac než akumulátor vysávača Dyson V8. To umožňuje prevádzku pri vyššom napätí a vytvorení vyššieho výkonu. Navyše vďaka zmenšeniu všetkých 7 vysokokapacitných nikel-kobalt-alumíniových katód nedošlo k navýšeniu hmotnosti vysávača. Vlastný diagnostický systém a výškové senzory umožňujú vysávaču automaticky optimalizovať prítlak podlahovej hubice, takže účinnosť satia neklesá.
Optimalizované priame usporiadanie. O 20 % vyšší sací výkonÚplne nové usporiadanie motora, odpadnej nádoby a cyklón v priamej línii uľahčuje priechod vzduchu z podlahovej hubice do cyklónu. Toto usporiadanie v kombinácií s výkonnejším digitálne riadeným motorom Dyson V10 zvyšuje v porovnaní s vysávačom Dyson V8 sací výkon o 20 %.
Komplexná a účinná filtráciaVďaka špeciálnemu tesneniu okolo bloku cyklónu a tlakovému pryžovému tesneniu okolo vylepšeného filtra je celý systém úplne vzduchotesný – nedochádza k úniku prachu, alergénov a baktérií späť do okolného ovzdušia. To znamená, že vysávač zachytáva 99,97 % prachových mikročastíc s veľkosťou len 0,3 mikrometra a vypúšťa vzduch, ktorý je čistejší než ten, ktorý dýchate. Predmotorový a výstupný filter sú za účelom jednoduchšej údržby integrované do jednej spoločnej jednotky. Oba filtre sú umývateľné a nie je potrebné ich meniť.HEPA filtrácia
Vďaka patentovaným 2 Tier Radial™ cyklónam zachytáva Dyson V10 ešte viac prachu a z nasávaného vzduchu separuje prach a alergény. Všetky ostatné častice vrátane alergénov a až 0,3 mikrometra malých baktérií sú zachytené účinným výstupným HEPA filtrom. Pritom je celý systém účinne utesnený, takže vzduchu vyfukovaný z vysávača je čistejši než okolitý vzduch, ktorý dýchate.
Zlepšená akustikaAerodynamické uloženie motora reguluje prúdenie vzduchu okolo motora, a znižuje tak hlučnosť spôsobenú turbulenciami. Vďaka špeciálnym materiálom absorbujúcim vibrácie, tlmiacemu filtru za motorom a akustickej prepážke, ktorá zabraňuje šíreniu zvuku od jeho zdroja, došlo k výraznej redukcií hlučnosti a zlepšeniu kvality zvuku. Tri úrovne sacieho výkonuPodľa aktuálnej potreby si môžete zvoliť jednu z troch úrovní sacieho výkonu tak, aby ste šetrili energiu batérie a pritom dosiahli maximálne efetivity upratovania.
Doba vysávania
60 minút – pri použití najnižšieho výkonového stupňa bez nasadenia rotačných hubíc35 minút – pri použití najnižšieho výkonového stupňa s nasadenou rotačnou hubicou20 minút – pri použití stredného výkonového stupňa s nasadenou rotačnou hubicou 7 minút – pri použití maximálneho výkonu
Nový vylepšený mechanizmus hygienického vyprázdňovania odpadnej nádobyNový mechanizmus vyprázdňovania odpadnej nádoby štýlom „point and shoot“ znamená, že stlačením jediného tlačidla hygienicky vysype všetok prach a nečistoty hlboko do koša – takže sa ich ani nemusíte dotýkať.
Veľká odpadná nádoba pre väčší poriadokOdpadnú nádobu, ktorá je o 40 % väčšia než u vysávačov Dyson V8, nie je nutné tak často vyprázdňovať. To znamená, že nerušene upratujete väčšiu plochu domácnosti alebo auta.

Dyson V10 Absolute 0,76l
Dyson V10 Motorhead 0,54
Dyson V8 Absolute 0,54

NabíjanieNabíjanie zaisťuje inteligentná nabíjačka zapojená do úchytu na stenu, ktorá automaticky rozpozná aktuálny stav batérie, dobije ju do plného nabitia a zabráni jej prebíjaniu. Súčasťou úchytu na stenu sú prípojné miesta na uloženie základného príslušenstva. Vďaka tomuto riešeniu je Dyson V10 vždy pripravený k čisteniu.

Premena na ručný vysávač Pre rýchle a okamžité upratovanie alebo čistenie ťažko dostupných miest sa dajú všetky akumulátorové vysávače Dyson jednoducho upraviť na ručné vysávače.
Poradí si s hlboko usadenými nečistotami a zvrieracími chlpmi Minihubica s motorovou rotačnou kefou vytiahne a odstráni zvieracie chlpy z čalúneného nábytku a vysaje hlboko usadené nečistoty z kobercov. Nezabudnite na vysatie vašich matrací, budete prekvapený, koľko nečistôt touto kefou odstránite.
Špecializované podlahové hubice a príslušenstvoNedielnou, ale často prehliadanou súčasťou dobre fungujúceho vysávača sú podlahové hubice a rôzne príslušenstvo. A pritom práve ony sú v priamom kontakte s nečistotami . Preto im Dyson venuje pozornosť, ktorú si zaslúžia, a ponúka efektívne riešenie pre rôzne povrchy.
Podlahová hubica na koberce s motorovou rotačnou kefou s priamym pohonomPomocou motoru umiestneného vo vnútri rotačnej kefy tlačí hubica štetiny kefy do kobercových vlákien, čo uľahčuje odstránenie aj hlboko usadených nečistôt a prachu.Podlahová hubica na parkety a hladké podlahy s mäkkým rotačným válčekomMotorom poháňaný válček je potiahnutý mäkkým špeciálne kaným nylónom, ktorý zachytáva veľké nečistoty a súčasne na sucho vytiera podlahu, zatiaľ čo antistatičké karbónové vlákna odstraňujú jemný prach. Vďaka čelnému výrezu sa hubica nezľakne ani väčších hromádok nečistôt a chuchvalcov prachu, ktoré netlačí pred sebou alebo bez diskuzie ich dopraví do zbernej nádoby. Kombinovaná hubicaDve hubice v jednom, s karbónovými štetinami alebo bez nich, umožňuje jednoduché prepínanie s použitím na rôznych druhoch povrchov. Použijete ju nielen na čalúnenie ale aj na koberce a tvrdé povrchy, napríklad nábytok. Po nasadení na tyč s ňou dosiahnete až pod strop na pavučiny…  
Štrbinová hubicaJe prispôsobená na dôkladné vysávanie v rohoch a úzkych štrbinách. Ideálna na upratovanie auta, klávesníc a ďalších horšie dostupných miest.
Dokovacia a nabíjacia stanicaStanicu pripevníte na stenu a zapojíte do nej nabíjačku. Po zasunutí vysávača do držiaku ju nielen uložíte, ale aj začnete nabíjať. Malá rotačná kefaIdeálna na vysávanie čalúneného nábytku, autosedačiek alebo malých kobercov. Vhodná na vysávanie matrací.
Adaptér na vysávanie pod nábytkomTento adaptér vám uľahčí vysávanie pod nábytkom a ušetrí váš chrbát pred zbytočným ohýbaním.

Porovnajte vysávače Dyson medzi sebou: