Dyson V11 Absolute Extra

Oficiálny partner značky Dyson pre SK. Úplne nový Dyson V11 Absolute Extra je doteraz najvýkonnejší tyčový vysávač značky Dyson. Vďaka svojej... viac informácií »
Dyson V11 Absolute Extra
Značka: Dyson
699 EUR
Overiť dostupnosť »
Oficiálny partner značky Dyson pre SK. Úplne nový Dyson V11 Absolute Extra je doteraz najvýkonnejší tyčový vysávač značky Dyson. Vďaka svojej...

Oficiálny partner značky Dyson pre SK.
Úplne nový Dyson V11 Absolute Extra je doteraz najvýkonnejší tyčový vysávač značky Dyson. Vďaka svojej ľahkosti a obratnosti je Dyson V11 ideálnym pomocníkom pre vysávanie v domácnosti.

Jedinečný systém riadenia spotreby akumulátoru
Technológia akumulátorov Dyson a úsporné spúšťacie tlačidlo umožňúce poskytnúť našu najdlhšiu dobu tým, že zapnú vysávač, len keď potrebujete. Maximálny výkon motora nabieha okamžite a rovnako tak aj po uvoľnení tlačidla okamžite ustane.
Nový, väčší a zdokonalený akumulátorNáš najvýkonnejší Li-Iontový akumulátor má väčšiu, veľkokapacitné nikel-kobalt-hliníkové katódy, ktoré umožňujú vytvárať o 20 % väčší výkon na vysávanie než vysávač Dyson Cyclone V10™. Zabudované monitorovanie systému a snímače nadmorskej výšky, kapacitu akumulátoru meria štyrikrát za sekundu a umožňuje optimalizovať výkon. 

Podlahová hubica High Torque na účinne vysávanie podláh a kobercov
Najvýkonnejšia podlahová hubica Dyson. Integrovaný digitelne riadený motor otáča rotačnou kefou až 60 krát za sekundu. Tlačí tuhé nylónové štetiny hlboko do koberca a odstraňuje nečistoty a antistatické karbónové vlákna zachytávajúce jemný prach z tvrdých podláh.Systém dynamického snímania DLS™ (Dynamic Load Sensing) prepracovane 360krát za sekundu detekuje odpor, akým pôsobí rotačná kefa, a automaticky mení otáčky motora pri prechodoch medzi kobercom a tvrdou podlahou. Zaručuje dôkladne vysatie všetkých typov podláh.

LCD displej informuje v reálnom čase
8 000 krát za sekundu monitoruje výkon systému a následne získané informácie zobrazuje na LCD displeji. Poskytuje informácie o zostávajúcej dobe chodu aj upozorní pokiaľ je nutná nejaká údržba.

Správny režim vysávania na konkrétnu úlohu
Tri výkonostné režimy optimalizované pre rôzne úlohy. Vyvážený výkon s dobou chodu, presne ako potrebujete:
Režim Auto Rozpoznáva povrch. Prispôsobuje sa. Dôkladne vysáva. Optimálne vyvažuje výkon a dobu chodu. Inteligentne sa prispôsobuje rôznym typom podláh.Režim Boost Dvakrát väčší sací výkon* než akýkoľvek iný používaný akumulátorový vysávač, merané v hubici.Režim Eco Až 60 minút vysávania, zaručuje dlhšie vysávanie všetkých typov podláh.

Mechanizmus hygienického vysypávania „Point and Shoot“
O 40% väčší odpadný zásobník (oproti modelu Dyson V8) a mechanizmus „Point and Shoot“ jediným pohybom hygienicky vysype prach a nečistoty hlboko do odpadkového koša, takže s nimi neprídete do kontaktu.

Nový, väčší a zdokonalený akumulátorNáš najvýkonnejší Li-Iontový akumulátor má väčšie, veľkokapacitné nikel-kobalt-hliníkové katódy, ktoré umožňujú vytvárať o 20 % väčší sací výkon než vysávač Dyson Cyclone V10™. Zabudované monitorovanie systému a snímače nadmorskej výšky merajú 4x za sekundu kapacitu akumulátoru a umožňujú tak optimalizovať výkon. Verzia Absolute Extra disponuje vymeniteľnou batériou na vycvkávacom princípe – už žiadna skrutkovač. Doba chodu až 60 minút bez poklesu výkonu. Vysoký sací výkon umožňujúci upratanie aj všetkých rohov a zákutí. Behom vysávanie nedochádza k znižovaniu sacieho výkonu a otáčok motora ani pri minimálnom stave batérie.

Komplexná filtrácia celého systému
Vďaka vzduchotesnému prevedeniu bloku a tlakovému gumovému tesneniu okolo zdokonaleného filtra je celý systém kompletne vzduchotesný – to bráni úniku prachu, alergénov a baktérií späť do okolia. Vysávač tak zachytáva 99,97% prachových častíc už od veľkosti 0,3 mikrometra a vypúšťa vzduch, ktorý je čistejší než ten, ktorý dýchate. Filtre pred a za motorom sú za účelom ľahšej údržby integrovanédo jedej spoločnej jednotky a sú plne umývateľné. Ľahko sa teda udržujú a majú dlhú životnosť.  

Najvýkonnejší digitálne riadený motor Dyson V11
Otáčky až 125 000 otáčok za minútu vytvárajú najvyšší sací výkom medzi akumulátorovými vysávačmi.Sací výkon meraný podľa EN 60312-1 CL 5.8 a 5.9, s plným zásobníkom na odpad, testovaný v režime Boost v porovnaní s akumulátorovými tyčovými vysávačmi na trhu, s výnimkou Dyson.
Vylepšená akustikaAerodynamické uloženie motora reguluje prúdenie vzduchu okolo motora a znižuje tak hlučnosť spôsoboenú turbulenciami. Vďaka špeciálnym materiálom, ktoré absorbujú vibrácie, tlmiacemu filtru za motorom a akustickej prepážke, ktorá zabraňuje šíreniu zvuku od jeho zdroja,došlo k výraznej redukcii hlučnosti. 

Cyklónová technológia
14 cyklón vytvára odstredivú silu presahujúcu 79 000 G, ktorá separuje mikroskopické častice už od veľkosti 0,3 mikrometra, ako je peľ alebo baktérie, do odpadnej nádoby. 

Dostane se do každého kúta aj medzierkyPretože je motor uložený nad rukoväťou, je ťažisko vysávača Dyson Cyclone V11™ v rukoväti. Preto je možné ho ľahko použiť aj k vysávaniu nad hlavou alebo na upratovanie ťažko dostupných miest. 
Pomocou jediného úkonu ho premeníte na ručný vysávačNa rýchle a okamžité upratovanie alebo upratovanie ťažko dostupných miest sa dajú všetky akumulátorové vysávače Dyson jednoducho upraviť na ručné vysávače.
Vysávanie schodovPodlahovú hubicu môžete pripojiť priamo na telo vysávača a tým pohodlne povysávať priamo schodisko.
Doma aj v aute. Veľmi účinné upratovanie.Dlhotrvajúci sací výkon na dokonalé upratovanie vášho vozidla. Dostane sa aj do ťažko dostupných miest v celom interiére vozidla. Žiadne vrecká a doživotný prací filterŽiadne dodatočné náklady na spotrebný materiál.
Obsah balenia

Vysávač Dyson V11 Absolute
Inteligentná podlahová rotačná hubica High Torque rozpoznávajúca typ povrchu
Podlahová hubica Fluffy s mäkkým rotačným válčekom na parkety a hladké podlahy
Kombinovaná hubica s kefou (široká na čalúnený nábytok a kefa v jednom)

Dlhá štrbinová hubica
Minihubica s kefou na odolné nečistoty
dobíjací úchyt s možnosťou zavesenie na stenu
Mini rotačná hubica na čistenie čalúneného nábytku a malých koberčekov
Jemná mini kefa na chúlostivé povrchy

Porovnajte vysávače Dyson medzi sebou:

Ako rozobrať Dyson V11 pre dokonalé vyčistenie???
Je to jednoduché, stačí použiť len pár hmatov :)Pozrite sa na naše krátka instruktážne video.

V zľave tento produkt Dyson V11 Absolute Extra od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Dyson ľahko môžete zohnať v súčasnosti naozaj lacno! Produkt momentálne predávame za 699 EUR.