robot-vysavac.sk

Dyson V8 Absolute 2022

Tento unikátny kus Dyson V8 Absolute 2022 od nášho popredného výrobcu Dyson dostanete momentálne na našich stránkach skutočne výhodne! Teraz nakúpite za 399 EUR. EAN: 5025155069585
Dyson V8 Absolute 2022
Overiť dostupnosť »
Značka: Dyson
399 EUR

Popis produktu

Oficiálna distribúcia pre ČR a SR so zaistením záručného a pozáručného servisu.

Bez kábla.Bez obmedzenia.Vysoký sací výkon

Určené pre domácnosti so zvieratamiVysávače a príslušenstvo navrhnuté spoločnosťou Dyson sú skonštruované tak, aby dosiahli všade tam, kde sa dostanú vaši domáci miláčikovia, a zaistili dôkladné upratovanie. Pomáha udržiavať vašu domácnosť čistejšiu a hygienickejšiu.

Rýchlo vysaje chlpy domácich maznáčikovNová podlahová rotačná hubica Motobar s integrovanými zubami automaticky odstraňuje namotané vlasy z kefy – 43 integrovaných polykarbonátových zubov dvíha zamotané pramene vlasov a dlhých chlpov domácich zvierat z kefy a tie sa zvinú priamo do zbernej nádoby. Dôkladne vysáva koberce, odstraňuje prach a nečistoty z tvrdých podláh.

Šetrný k tvrdým podlahám. Drsný na nečistoty.Podlahová hubica Fluffy™ navrhnutá pre tvrdé podlahy. Mäkký tkaný nylon odstraňuje veľké nečistoty, zatiaľ čo antistatické vlákna z karbónových vlákien odstraňujú jemný prach.

Tichá prevádzkaNavrhnutý pre tichú prevádzku. Zefektívnené vzduchové cesty a pena s otvorenými bunkami usmerňujú prúdenie vzduchu okolo motora na zníženie hluku. Drážkovaný lievik a prepážka blokujú zvuk. Akustická plsť a pena s uzavretými bunkami pohlcujú vibrácie.

Pokročilá filtrácia celého spotrebičaZvieracia srsť môže byť zdrojom znečisťujúcich látok, ktoré sa uvoľňujú do ovzdušia v domácnosti. Plne utesnený systém Dyson zachytí 99,99% mikroskopických častíc už od veľkosti iba 0,3 mikrónu.
Vysoký sací výkonDigitálny motor Dyson V8 poskytuje dôkladné upratovanie celej domácnosti. Otáča sa rýchlosťou až 110 000 ot/min, čím generuje vysoký sací výkon.

Šesťčlánková batéria s vysokou hustotou energieAž 40 minút doby chodu bez straty sacieho výkonu. Opätovné nabitie z nuly na max za 300 minút.
Správny výkon tam, kde ho potrebujetePri upratovaní môžete ľahko prepínať medzi dvoma sacími režimami. Doba prevádzky vysávača na maximálny výkon je zhruba 7 minút.

Jednoducho sa premení na ručný vysávačDostatočne malý pre ťažko dostupné miesta kdekoľvek vo vašej domácnosti. Silný výkon a dlhá doba chodu, aby vyčistil interiér celého vášho automobilu.
Ľahko dosiahne vysoko nad hlavuĽahký a ergonomický na čistenie ťažko dostupných miest jediným plynulým pohybom

Bezdotykové vysypávanie zbernej nádobyHygienický mechanizmus uvoľní nečistoty a prach jedným pohybom – nemusíte sa ich teda dotýkať.

Úhľadné uloženie a nabíjanieVáš vysávač Dyson V8™ je vždy po ruke v nabíjacom úchyte a pripravený na použitie, keď ho potrebujete. Súčasťou držiaka je možnosť uchytenia malých hubíc

Mini hubica s motorovou rotačnou kefouMotorová rotačná kefa, umiestnená v menšej hubici, odstraňuje odolné nečistoty z matracov, čalúnenie a schodov.
Kombinovaná hubicaDve hubica v jednej – so širokou štrbinou aj s kefou. Rýchle prepínanie medzi bežným vysávaním a vysávaním prachu kdekoľvek v domácnosti alebo v interiéri vášho automobilu..
Adaptér na vysávanie pod nábytkom DysonZalomí sa pre pohodlný prístup. Navrhnutý na upratovanie hlbšie pod nízkym nábytkom vďaka zalomeniu v uhle až 90°.

Dokonalá filtrácia Dyson V8
1. Cyklona v zbernej nádobeSilné odstredivé sily separujú prach, nečistoty a vlasy z prúdu nasávaného vzduchu.
2. Kovová filtračná mriežkaSilné odstredivé sily separujú prach, nečistoty a vlasy z prúdu nasávaného vzduchu.
3. Výkonné cyklóny15 cyklónov vytvára odstredivé sily až 47 000 G, ktoré separujú prach z prúdu nasávaného vzduchu – takže nedochádza k strate sacieho výkonu.4
4. Predmotorový filterElektrostaticky nabitá vrstva priťahuje menšie častice, ktoré by inak prešli cez.
5. Výstupný filter1,5 m 158-krát zloženého PTFE zachytí 99,99% častíc už od veľkosti 0,3 mikrónu, takže ich nebudete vdychovať.

Príslušenstvo Dyson V8 Absolute 2022

Dyson Cyclone V10 Absolute
Podlahová hubica Motorbar™
Fluffy™ hubica na hladké podlahy
Mini hubica s motorovou rotačnou kefou
Kombinovaná hubica
Štrbinová hubica
Adaptér na vysávanie pod nábytkom
Úchyt na stenu
Nabíjací adaptér

1 Hlučnosť v porovnaní s inými akumulátorovými vysávačmi Dyson.
2 Uvedená doba chodu platí pre sací režim 1 s pripojeným nemotorizovaným nástavcom. Skutočná doba chodu sa môže líšiť v závislosti od režimu výkonu a/alebo použitých hubicích.
3 Filtrácia testovaná podľa ASTM F1977-04 vo zvýšenom režime Boost nezávislou treťou stranou, SGS-IBR Laboratories US, laboratórnom nastavení.
4 Sací výkon testovaný podľa EN IEC62885-4 CL5.8 a CL5.9, na pružnom prívode, s plne zaplnenou zbernou nádobou, vo zvýšenom režime Boost v porovnaní s ostatnými akumulátorovými vysávačmi na trhu.