Dyson V8 Animal+

Oficiálny partner značky Dyson pre SK. Oficiálna distrubúcia pre český a slovenský trh so zaistením záručného a pozáručného servisu. Bez... viac informácií »
Dyson V8 Animal+
Značka: Dyson
349 EUR
Overiť dostupnosť »
Oficiálny partner značky Dyson pre SK. Oficiálna distrubúcia pre český a slovenský trh so zaistením záručného a pozáručného servisu. Bez...

Oficiálny partner značky Dyson pre SK.
Oficiálna distrubúcia pre český a slovenský trh so zaistením záručného a pozáručného servisu.
Bez kábla.Bez obmedzenia.Vysoký sací výkon.Veľká rotačná turbokefa na koberce a tvrdé podlahy.

Na rozdiel od vysávača Dyson V8 Absolute nie je tento model vybavený rotačnou hubicou Fluffy na pevné podlahy!

Poháňaný digitálnym motorom Dyson V8Digitálny motor Dyson V8 vytvára najvyšší sací výkon zo všetkých akumulátorových vysávačov.(Na základe testov akumulátorových vysavačov 5 najpredávanejších značiek na českom trhu. Testované podľa normy EN60312-1 články 5.8 a 5.9.)
Až 40 minút silného satie bez poklesu výkonuDyson V8 je napájaný Li-Ionovým akumulátorom s nikel-kobalt-hliníkovou elektródou poskytujúcou prúd až na 40 minút bez poklesu výkonu. (Až 25 minút s pripojenou podlahovou hubicou s rotačnou kefou)Hygienické vysypávanie odpadovej nádobyVyprázdnenie odpadovej nádoby zvládnete len jednoduchým úkonom bez toho, aby ste sa dotkli prachu či nečistôt.
HEPA filtráciaVďaka patentovaným 2 Tier Radial™ cyklónam zachytáva Dyson V8 Absolute Pro ešte viac prach. 15 cyklón v dvoch vrstvách vytvára silnú odstredivú silu, ktorá z nasatého vzduchu separuje prach a alergény. Všetky ostatné častice vrátane alergénov a až 0,3 mikrometra malých baktérií sú zachytené účinným výstupným HEPA filtrom. Pritom je celý systém účinne utesnený, takže vzduchu vyfúknutý z vysávača je čistejší než okolitý vzduch, ktorý dýchate.
Premena na ručný vysávač Na rýchle a pohotové upratanie alebo upratanie v ťažko dostupných miestach, tak môžete všetky akumulátorové vysávače Dyson upraviť na ručné vysávače.
Dva výkonostné režimyPrepínajte medzi režimom MAX a STANDARD pre čo najdlhšiu dobu prevádzky. Pri použití režimu standard a vysávanie na tvrdých podlahách dosahuje doba prevádzky 40 minút.Režim MAX poskytuje 7 minút maximálneho sacieho výkonu na vysatie silne znečistených plôch.Všestranné použitie na upratanie od podlahy po strop Ľahký a vyvážený na upratanie od podlahy po strop. Dá sa s ním vysávať hore, dole aj v medzerách.
Ľahký a ergonomický Svojim tvarom padne prirodzene do ruky. Hmotnosť len 2,6 kg a dobré vyváženie výrazne uľahčujú manipuláciu.  U ostatných akumulátorových vysávačov sú ťažké časti ako motor, prachový separátor a filtračný systém umiestnené nízko u podlahy – ďaleko od rukoväte. To zhorší presúvanie vysávača z jednech plochy na inú a obzvlášť plochy v rôznych výškach. Aby sa dal dobre využiť princíp páky, posunuli inžinieri Dyson ťažisko. Hmotnosť je tak rozložená inak. Motor a batéria sú umiestnené priamo nad a pod rukov čím odľahčili koniec, ktorým sa vysáva.  Žiadne vrecká a doživotný prací filterŽiadne dodatočné náklady na spotrebný materiál.

Obsah balenia

Vysávač Dyson V8 Animal +
Podlahová hubica s motorovou rotačnou kefou s priamym pohonom Napriamo poháňaná rotačná kefa tlačí štetiny hlboko do koberca a tak odstráni aj hlboko usadené nečistoty. Výkon tejto rotačnej kefy je o 150% vyšší než má kefa vysávača Dyson V6 Cord Free
Praktický úchyt na stenu Slúži na uloženie a nabíjanie vysávača a jeho nástavcov. Pokiaľ vysávač ukladáte a nabíjate v úchyte na stene, máte istotu, že bude vždy pripravený na použitie. 
Kombinovaná hubica s kefouHubica 2v1 – pri zasunutí kefy použijete hubicu ako širšiu štrbinovú hubicu  na čalúnenie, vysunutím kefiek ju použijete na pevné povrchy.
Štrbinová hubicaDlhá štrbinová hubica do úzkych a horšie dostupných miest

Technické parametre

Hlavná hubica: – Podlahová hubica s motorovou rotačnou kefou s priamym pohonom 
Max sací výkon (konštantný): 115 aW
Doba nabíjania: 5 hodín
Kapacita zásobníku na odpad: 0,54 litra
Rozmery : 25,0 x 124,0 (s trubicou) x 22,4 cm
Hmotnosť : 2,63 kg
Rozmery v obale: 75 x 16 x 28 cm
Hmotnosť v obale: 5,48 kg

Porovnajte vysávače Dyson medzi sebou:

Nový produkt Dyson V8 Animal+ od našej známej značky Dyson máte možnosť kúpiť si v súčasnosti za úžasnú cenu. Ponuky už od 349 EUR.