EF75C výstupný mikrofilter pre vysávače AEG, Electrolux, Tornado, Volta

Originálny výstupný mikrofilter EF75C v rámčeku pre vysávače Electrolux ErgoEasy rady ZTF a ZTI. Tento vysoko kvalitný filter zachytáva prachové... viac informácií »
EF75C výstupný mikrofilter pre vysávače AEG
Originálny výstupný mikrofilter EF75C v rámčeku pre vysávače Electrolux ErgoEasy rady ZTF a ZTI. Tento vysoko kvalitný filter zachytáva prachové...

Originálny výstupný mikrofilter EF75C v rámčeku pre vysávače Electrolux ErgoEasy rady ZTF a ZTI.
Tento vysoko kvalitný filter zachytáva prachové častice z výfukov vysávača a zaisťuje tak vysokú úroveň filtrácie vypúšťaného vzduchu. Pre zaistenie optimálneho výkonu vysávača odporúča výrobca meniť filtre každých 6 mesiacov, alebo v tom prípade, ak je filter viditeľne znečistený.
Balenie obsahuje 1 ks.
Tento akčný a v zľave výrobok EF75C výstupný mikrofilter pre vysávače AEG, Electrolux, Tornado, Volta nájdete bezprostredne na našich stránkach v známej rubrike filtre do vysávačov! Pripravili sme ešte podobné produkty z tejto populárnej rubriky v zľave! Možno ale hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká. Máme však aj v ponuke viac skvelých produktov od značky Electrolux. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Známy dodávateľ Electrolux pre vás pripravuje vysoko kvalitné výrobky.

Tento veľmi žiadaný výrobok EF75C výstupný mikrofilter pre vysávače AEG, Electrolux, Tornado, Volta od značky Electrolux pohodlne nakúpite teraz v ponuke za úplne najnižšiu cenu! Lacno za cenu 4 EUR.