robot-vysavac.sk

EFDCLN6E filter jemných prachových častíc Electrolux PURE A9

Často vyhľadávaný tovar EFDCLN6E filter jemných prachových častíc Electrolux PURE A9 od značky so skvelou reputáciou Electrolux ľahko zoženiete online stále výhodne. Aktuálne v akcii za 146,79 EUR.
EAN: 7319599035786
EFDCLN6E filter jemných prachových častíc
Overiť dostupnosť »
Značka: Electrolux
146,79 EUR

Popis produktu

Špeciálny filter do čističky vzduchu Electrolux na filtráciu veľmi jemných prachových častíc pre čističky vzduchu PURE A9, modelového radu PA91-604GY a PA91-604DG
Technológia 360 HEPA13 dramaticky znižuje PM2.5 škodliviny a pachy vo vašej domácnosti a zaisťuje výnimočnú filtráciu jemných častíc, zatiaľ čo vrstva z aktívneho uhlíka pomáha odstraňovať pachy.
Ultrajemná filtráciaKaždý filter CLEAN360 obsahuje technológiu HEPA13, ktorá zaisťuje 99,97% filtráciu častíc o veľkosti 0,3 µm a zahŕňa aj častice do 0,1 µm, čím pomáha dosiahnuť absolútne minimálnu úroveň PM2.5.
Zachytáva nepríjemné pachyKaždý filter Pure A9 360 je vybavený jedinečnou vrstvou vysoko poréznych guličiek z aktívneho uhlíka, ktoré zaisťujú vynikajúcu absorpciu pachov a plynov, bežne sa nachádzajúcich v domácom prostredí. Prchavé organické zlúčeniny, ktoré vytvárajú pachy spájané s domácimi zvieratami, odpadmi, varením a dokonca aj s domácimi chemikáliami, sú zachytené a pomáhajú tak udržiavať vnútorné ovzdušie svieže.
Chráňte svoju rodinu pred nechcenými hosťami / antibakteriálna ochranaOchrana pred baktériami vo vzduchu je pri vytváraní zdravšieho domáceho prostredia najdôležitejšia. Filtre PURE A9 360 obsahujú prirodzene účinný antibakteriálny prostriedok, ktorý neutralizuje bakteriálne enzýmy na bunkovej úrovni, eliminuje až 99,9 % baktérií nachádzajúcich sa v domácnosti a bráni ich ďalšiemu množeniu.
Chytré filtreKaždý filter PURE A9 360 je vybavený šikovným štítkom, ktorý meria vystavenie jemným časticiam a zostávajúcu životnosť filtra. Aplikácia informuje, kedy je čas vymeniť filter, a preto si môžete byť absolútne istí, že je filter úplne nasýtený.