robot-vysavac.sk

EFDFRH4 Filter Electrolux Purea9 FRESH360 pre ochranu proti zápachu

Tento zľavnený tovar EFDFRH4 Filter Electrolux Purea9 FRESH360 pre ochranu proti zápachu od spoľahlivej značky Electrolux môžete zohnať tu a teraz práve za výhodnú cenu! Teraz za 160,14 EUR.
EAN: 7321424360222
EFDFRH4 Filter Electrolux Purea9 FRESH360 pre
Overiť dostupnosť »
Značka: Electrolux
160,14 EUR

Popis produktu

Originálny protizápachový filter Fresh360 pre čističky vzduchu Electrolux radu PURE A9 – PA91-404GY a PA91-404DGZachyťte nepríjemné pachy a plyny, nadobro. Vyčistite váš vnútorný vzduch od nechcených pachov, plynov a častíc pomocou pokročilého aktívneho uhlíka a filtračnej technológie 360.
Pokročilý aktívny uhlík
Vďaka obsahu veľkého množstva pokročilého aktívneho uhlíka dokáže filter FRESH360 absorbovať prchavé organické látky a škodlivé plyny, ktoré spôsobujú nepríjemné pachy. Vysoko účinný proti pachom, ako je dym alebo výpary pri varení, a nebezpečným chemikáliám, ako je formaldehyd, acetaldehyd a benzén.
Filtračná technológia 360
Filtre 360 predstavujú tú najnovšiu filtračnú technológiu. Jedinečná naplnená náplň ultrajemného filtra zaisťuje vysoko účinnú bariéru proti mikroskopickým časticiam, kedy zachytí 99,5% častíc až do veľkosti 0,3 mikrónu. Valcový filter sa pýši obrovskou povrchovou plochou, ktorá znamená väčšiu kapacitu a dlhšiu životnosť, zatiaľ čo poskytuje výnimočne vysoký objem cirkulácie vzduchu.
Ochrana proti baktériám
Ochrana pred baktériami vo vzduchu je dôležitá pri vytváraní zdravšieho domáceho prostredia. Filtre 360 obsahujú prirodzene účinný antibakteriálny prostriedok, ktorý neutralizuje enzýmy baktérií na bunkovej úrovni, čím eliminuje až 99,9 % baktérií nachádzajúcich sa v domácnostiach a bráni ich ďalšiemu rastu.
Chytré filtre
Každý filter 360 je vybavený šikovným štítkom, ktorý meria vystavenie jemným časticiam a zostávajúcu životnosť filtra. Aplikácia naznačí, kedy je čas vymeniť filter, a preto si môžete byť absolútne istí, že je filter úplne plný.