Elatex 200 ml – odstraňovač škvŕn z kobercov a pevných povrchov

Univerzálny prípravok v praktickom dávkovači v spreji na odstraňovanie vodou rozpustných aj vodou nerozpustných škvŕn ako napr. od coca-coly,... viac informácií »
Elatex 200 ml -
Značka: Dr. Schutz
12,22 EUR
Overiť dostupnosť »
Univerzálny prípravok v praktickom dávkovači v spreji na odstraňovanie vodou rozpustných aj vodou nerozpustných škvŕn ako napr. od coca-coly,...

Univerzálny prípravok v praktickom dávkovači v spreji na odstraňovanie vodou rozpustných aj vodou nerozpustných škvŕn ako napr. od coca-coly, ovocných štiac, kečupu, atramentových pier, marmelády, červeného vína, kávy, čokolády, žuvačiek, krému na topánky, laku na nechty, asfaltu, fixiek, …Je obzvlášť vhodný na odstraňovanie gumových rýh, rýh od podpätkov a tiež graffiti a vodovzdorných farieb.
Oblasť použitie:Koberce a textilné podlahové krytiny, čalúnenie a textílie, elastické podlahové krytiny, športové povrchy, vodovzdorné uzatvorené parkety a korkové podlahy, laminátové podlahy, vodeodolné povrchy.
Postup použitia:Tekutiny najprv savou handrou odtupujeme a ležiace nečistoty vysajeme. Elatex nastriekajte na mäkkú savú handričku, ktorá nepúšťa vlákna (napr. handrička z mikrovlákna) a škvrnu odstraňujte bodovým odsávaním od kraja do stredu škvrny. Miesto nedrite. Rozpustené nečistoty odsajte suchou časťou handričky. Miesto potom prečistite čistou vodou a povrch dobre vysušte. U textilných materiálov v prípade potreby priložte suchú handričku na čistené miesto, mierne ho zaťažte a nechajte pôsobiť tak dlho, až bude vlhkosť úplne vysatá z materiálu. U tvrdošijných škvŕn na elastických podlahovinách nastriekajte Elatex priamo na znečistené miesto. Po krátkej dobre pôsobenia škvrnu odstráňte handričkou alebo jemnou bielou podložkou a následne miesto prečistite čistou vodou. Povrch opatrený polymérovou ochranou následne ošetrite vhodným prípravkom.
Obsah balenia 200 ml.
Tento veľmi obľúbený produkt Elatex 200 ml – odstraňovač škvŕn z kobercov dá sa zaobstarať v pohode na našom webe v kategórii špeciálne čistiace prostriedky! Získajte ešte iné kúsky zo spomínanej rubriky za výpredajovú cenu.

V zľave tento tovar Elatex 200 ml - odstraňovač škvŕn z kobercov a pevných povrchov od značky Dr. Schutz k dostaniu v aktuálnej ponuke naozaj lacno! Akčná cena od 12,22 EUR.