Electrolux – špeciálne balóniky do sušičky bielizne

Zelený a modrý zmäkčujúci balónik, každý s rozdielnou tvrdosťou a zmäkčujúcimi schopnosťami. Design balónikov behom sušenia v sušičke... viac informácií »
Electrolux - špeciálne balóniky do
Zelený a modrý zmäkčujúci balónik, každý s rozdielnou tvrdosťou a zmäkčujúcimi schopnosťami. Design balónikov behom sušenia v sušičke...

Zelený a modrý zmäkčujúci balónik, každý s rozdielnou tvrdosťou a zmäkčujúcimi schopnosťami. Design balónikov behom sušenia v sušičke dokáže bielizeň rozdeliť a preniesť teplo do vlákien, a tým urýchliť proces sušenia. Behom prania už nemusíte pridávať žiadne toxické zmäkčovače bielizne, balóniky bielizeň našuchoria a uhladia záhyby. Netoxické, nealergénne. Šetrné voči životnému prostrediu: dlhodobo a opakovane použiteľné. 
Výskumy a testy preukázali, že používaním balónikov do sušičky:

znateľne zmäkčia tkaninu
redukujú čas nutný na vysušenie bielizne až o 25%
vyrovnávajú záhyby tkaniny
obmedzuje sa tvorenie žmolkov na tkanine

Priemer balónikov je cca 65 mm
Kvalitný a žiadaný kus Electrolux – špeciálne balóniky do sušičky možno kúpiť okrem iného tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej sekcii prípravky do umývačiek riadu. Teraz môžete kúpiť ešte podobné kusy zo spomínanej rubriky za akčnú cenu. Slávna značka Electrolux vám poskytuje top výrobky. Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu! Náš sortiment je široký, máme v ponuke tiež viac skvelého tovaru od výrobcu Electrolux. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Úplne jedinečný kus Electrolux - špeciálne balóniky do sušičky bielizne od známeho výrobcu Electrolux dostanete zrovna za rozumné peniaze. Teraz si môžete kúpiť za 8 EUR.